Soupiska potvrzených pilotů pro sezonu 2015, čeká se už jen na McLaren

Monte Carlo - V grafickém přehledu se můžete podívat na to, které piloty týmy doposud potvrdily pro sezónu 2015 Formule 1. Schází už pouze McLaren, stále nejistou budoucnost má Caterham, který má nyní jiné starosti.

371

Jasno už je ve všech týmech, otazník visí pouze nad jezdeckou sestavou McLarenu, který se chystá potvrdit příchod Fernanda Alonsa. Podle výkonného ředitele Rona Dennise není stále rozhodnuto o tom, kdo bude nastupovat po jeho boku - zda zkušený Jenson Button nebo nováček Kevin Magnussen, kterého před rokem do Wokingu přivedl.

Nic na svém jezdeckém složení nemění Force India, Lotus, Mercedes ani Williams, kompletně svou sestavu naopak obměnili Sauber, který dá příští rok jako jediný šanci nováčkovi Nasrovi, a Toro Rosso.

Svou budoucnost stále řeší Caterham, pro kterého lovení pilotů v této fázi nemá smysl. Do vánoc se snaží především najít kupce. Pokud se mu to podaří, tak do příštího ročníku nastoupí s letošním vozem. Marussia již zkrachovala a její vybavení je rozprodáváno v aukci.

Zbytek článku a další zajímavosti ze světa F1 se dočtete zde

Témata: Formule 1 | McLaren
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje