Léčba Schumachera je drahá. Rodina udělá radikální krok

Bern - Rodina Michaela Schumachera se dostává do finančních problémů. Legenda motorsportu sice vydělala během úspěšné kariéry miliardy, ale jeho léčba je extrémně náročná. Každý týden si vyžádá 2,5 milionu korun. A to je pro Schumiho rodinu moc. Proto se rozhodla k radikálnímu kroku, začala rozprodávat jezdcův majetek.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Michael Schumacher
doporučujeme

Schumacherovi za sedm titulů mistra světa a 91 vyhraných Grand Prix přistály na účtu peníze, o kterých si může nechat běžný smrtelník jen nechat zdát. V monopostu formule 1 vydělal miliardy. Ani ty ale rodině k pokrytí nákladné léčby nestačí.

Stav legendárního německého pilota se totiž od tragické nehody z prosince 2013 prakticky nezlepšil. Dva a půl roku po nehodě v Alpách, kdy si na lyžích poranil mozek a od té chvíle zůstává na lůžku, proto dochází k nouzovému řešení.

Už loni se rodina se zbavila luxusní rezidence v Norsku, jehož prodejem získala 2,5 milionu eur. V dubnu se objevila zpráva, že do dražby půjde monopost, na kterém se Schumacherovi podařilo poprvé v kariéře ve formuli 1 získat pódiové umístění. Teď chce manželka Corinna prodat další velkou lásku svého manžela- osmnáct let starý Mercedes E55.

Prodejem stříbrného "žihadla" mělo sice jít na léčebné náklady osm milionů, ale teď ho můžete koupit za tři miliony.

Loading...
Vstupte do diskuze (6)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama