Mourinho zasáhl. Lékařce omezil přístup k hráčům

Londýn - Na úvod letošní sezóny anglické fotbalové Premier League nebude vzpomínat lékařka týmu Chelsea Eva Caneiro zrovna v nejlepším. Podle Josého Mourinha, kouče tohoto londýnského klubu, jenž v 1. kole remizoval 2:2 se Swansea, může právě za tuto remízu, kterou ze strany Chelsea nikdo nečekal. Podle britského listu The Daily Telegraph sice Eva Caneiro zůstává nadále formálně v realizačním týmu, ovšem od nynějška nebude moct být na lavičce během zápasů a nebude se zároveň moct účastnit ani tréninků.

Trenér José Mourinho
doporučujeme

A co se během víkendového duelu se Swansea konkrétně stalo? V závěru tohoto utkání vyběhla lékařka Eva Caneiro se svým kolegou ošetřovat Edena Hazarda. Ten však nakonec zraněný nebyl, i tak ale musel belgický fotbalista z hrací plochy. „Naše lékařka byla naivní a v tu chvíli jsme museli hrát v osmi hráčích v poli. Naděje na závěrečnou šanci byla pryč," řekl své k tomuto incidentu samotný kouč Londýňanů José Mourinho. Jenže, jak je ze záběrů zřejmé, jako první na hřiště vběhl kolega Evy Caneirové z  lékařského týmu, jímž byl první fyzioterapeut Jon Fearn. Mourinho však poté křičel na lékařku, který prý dle něho neměla cit pro hru.

Lékařky se poté zastali fanoušci týmu Blues a reakce Evy Caneirové pak nenechala na sebe čekat dlouho. „Děkuji všem, kteří se mě veřejně zastali. Opravdu si toho moc cením," oznila konkrétně na své facebookovém profilu.

Ani to však zřejmě Mourinha neodradí k následujícímu kroku, tedy k tomu, aby Eva Caneiro nebyla během duelů přítomna na lavičce. Jak píše The Daily Telegraph, lékařka bude zřejmě na lavičce chybět už ve 2. kole, kdy se Chelsea střetne s Manchesterem City a s hráči se uvidí pouze v tréninkovém centru v Cobhamu. I když je nadále zaměstnancem klubu, je možné, že se nakonec s klubem rozloučí.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zamíří rebel Hašek nakonec skutečně do Turecka? S otcem navštívil ambasádu

05.07.2020 17:53 Další angažmá již exsparťanského fotbalisty Martina Haška mladšího by mohlo být přeci jenom opravdu…

Achilovky byly proti. Milan Baroš se definitivně rozhodl ukončit svou…

03.07.2020 16:05 Svou bohatou dlouholetou hráčskou kariéru po této fotbalové sezóně 2019/20 se rozhodl ukončit Milan…

Hned sedm členů fotbalové Karviné má covid-19. Přesto chce vedení ligy…

02.07.2020 20:50 Možnost, že by po sezóně fotbalové Fortuna ligy 2019/20 ze soutěže nikdo nesestoupil, se ve čtvrtek…

Plzeň půjde do další sezóny již bez svého kapitána. Hubník se totiž vrátí…

29.06.2020 21:03 Fotbalová Viktoria Plzeň se bude muset v následující sezóně 2020/21 obejít bez svého kapitána,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy