K trénování United je zase o krok blíž. Mourinho prý už uzavřel s klubem dohodu

Manchester - O tom, že fotbalový portugalský stratég José Mourinho nejspíše od příští sezóny nahradí svého nizozemského kolegu Louise van Gaala v Manchesteru United, se mluví ve fotbalových kuloárech už delší dobu. Nyní se objevuje zpráva o podepsání dohody mezi Rudými ďábly a José Mourinhem. Podle některých informací pak v případě, že se koučem tohoto severoanglického klubu nestane, bude muset tento klub zaplatit Mourinhovi až 15 milionů liber.

Přidejte svůj názor

Trenér José Mourinho
doporučujeme

Připomeňme, že Mourinho naposledy trénoval londýnskou Chelsea, u které skončil předčasně krátce před Vánocemi loňského roku a to jednak kvůli ne příliš dobrým výsledkům, ale také kvůli neshodám jak s některými hráči, tak i s realizačním týmem, především pak s lékařkou Evou Carneiro. Vzhledem k tomu, že poslední dobou Machester United v čele s lodivodem Louisem van Gaalem nedaří hrát podle představ majitelů tohoto manchesterského klubu, se tak začalo mluvit právě o Mourinhovi jako o možném nástupci u fanoušků čím dál méně oblíbeného Nizozemce.

Nyní španělský deník El País napsal, že měl již před měsícem charismatický Portugalec podepsat s Manchhesterem United dohodu a že by měl na základě této dohody v létě před příští sezónou k tomuto celku zamířit. "Pokud United nepodepíšou s Mourinhem smlouvu do prvního května, zaplatí pět milionů liber. Pokud to nebude do prvního června, zaplatí dalších deset. Květen je klíčový, protože je to měsíc, kdy dochází k dohodám o přestupech klíčových hráčů," píše El País o tom, jak to bude v případě, že se Mourinho koučem aktuálně šestého celku anglické Premier League.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hned sedm členů fotbalové Karviné má covid-19. Přesto chce vedení ligy…

02.07.2020 20:50 Možnost, že by po sezóně fotbalové Fortuna ligy 2019/20 ze soutěže nikdo nesestoupil, se ve čtvrtek…

Plzeň půjde do další sezóny již bez svého kapitána. Hubník se totiž vrátí…

29.06.2020 21:03 Fotbalová Viktoria Plzeň se bude muset v následující sezóně 2020/21 obejít bez svého kapitána,…

Fotbalistky v americké lize poklekly při hymně, na protest proti rasismu

28.06.2020 12:08 Jako první profesionální soutěž v kolektivních sportech v USA po vypuknutí koronavirové pandemie se…

Ve věku pouhých 40 let zemřel na nemoc ALS bývalý plzeňský obránce Marián…

28.06.2020 11:16 Aktualizováno V noci ze soboty na neděli podlehl dlouhodobé těžké nevyléčitelné nemoci zvané amyotrofická…

Související:

Právě se děje

Další zprávy