Je vedení Slavie jednotné v přístupu k fanouškům? Zpráva na webu jde proti Tvrdíkově tweetu

Praha - Na tuto událost čekala fotbalová Slavia dlouho. Konkrétně už sedm let. Právě po takové době se tento vršovický klub představil minulý týden ve čtvrtek v evropských pohárech, když nastoupil k úvodnímu zápasu 2. předkola Evropské ligy UEFA v estonském Tallinnu, kde hrál s tamní Levadií. Návrat do Evropy se ale Pražanům nevyšel zrovna podle jejich představ, neboť nakonec prohráli 1:3 a vyněný postup dál se jim tak vzdálil. Po tomto zápase byli slávističtí příznivci přítomní přímo v Tallinnu očividně na hráče nazlobení a po utkání si to s nimi vyříkali. Zatímco se však předseda klubového představenstva Jaroslav Tvrdík na svém twitterovém účtu těmto fanouškům omlouval a dokonce jim slíbil i permanentky na celý rok zdarma, na klubovém webu se v pondělí objevilo protichůdné prohlášení generálního ředitele Slavie Martina Kroba o tom, že nehodlá takováto jednání ze strany fanoušků tolerovat. Nyní tak nastává otázka, zda je vedení pražského klubu jednotné.

Přidejte svůj názor 1 komentář

SK Slavia Praha
doporučujeme

Po euforii z návratu do Evropy, vystřídala tak trochu hustá atmosféra v tomto sešívaném celku. Místo toho, aby se mluvilo o výkonech fotbalistů a o tom, co do nadcházející odvety v Edenu zlepšit, se mluví o poněkud zvláštím přístupu k fanouškům ze strany klubového vedení. „Jednání některých příznivců bylo absolutně přes čáru a nehodláme je tolerovat. Chyběl jakýkoliv respekt ke klubu a jeho hráčům a pro nás všechny, kteří s fanoušky velmi často komunikujeme a spolupracujeme, se jedná o obrovské zklamání," stojí v prohlášení generálního ředitele Martina Kroba

Ten tak svým vyjádřením jde proti jen pár dní starému vyjádření Jaroslava Tvrdíka na twitteru. „Omlouváme se fanouškům. Všichni naši fanoušci, kteří cestovali do Tallinnu, dostanou permanentku na celou sezónu zdarma. U již koupených vrátíme peníze. Podpořme hráče doma," napsal konkrétně předseda představenstva.

A samotní fanoušci tak z těchto prohlášení musejí být pořádně zmateni, což rozhodně neprospívá atmosféře v klubu, kterého čeká ve čtvrtek veledůležitá domácí odveta 2. předkola Evropské ligy s Levadií Tallinn, se kterou tedy venku prohráli 1:3. Ve čtvrečním duelu, jenž v Edenu začíná v 19:00, stačí Pažanům výhra 2:0 k tomu, aby se v dalším předkole střetli s portugalským Rio Ave.

Loading...
Témata: Fotbal | sk slavia praha
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Plzeňská Viktorka už hlásí první zimní posilu. Stal se jím Chorvat patřící…

21.10.2019 14:12 Podzimní část právě probíhající sezóny Fortuna ligy 2019/2020 sice ještě neskončila, už nyní ale…

Fotbalová Jihlava si opět stěžuje na rozhodčí. Opřela se i do Chovance

20.10.2019 18:19 Fotbalová Jihlava si po čase opět stěžuje na rozhodčí a jako by se jí tak tedy vrátilo deja vu z…

Ve Španělsku odkládají El Clásico. Kvůli demonstracím v Barceloně

18.10.2019 16:07 Nejsledovanější fotbalový souboj ve Španělsku se nakonec neodehraje v původně stanoveném termínu 26…

Obří podvod na Limberském? Obžalovaný zřejmě napálil řadu dalších…

16.10.2019 15:22 Několika prvoligovým fotbalistům způsobil potíže a škody čtyřiatřicetiletý Čeněk Pazderka, který u…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama