Plaval kilometr za Messim. Teď má zážitek, který mu všichni závidí!

Barcelona - Vyfotit se a poklábosit s jedním z nejlepších fotbalistů všech dob Lionelem Messim, to se jen tak někomu nepoštěstí. A už vůbec ne, když hvězda Barcelony zrovna relaxuje a nabírá síly na své luxusní jachtě. Jednomu fanouškovi se to ale povedlo! Nutno podotknout, že si fotku s Messim zasloužil. Přesvědčte se sami.

Přidejte svůj názor

Lionel Messi

Suli se zrovna vyhříval na jedné z pláží na slunné Ibize, když v tom v dálce zahlédl jachtu, která mu byla pořádně povědomá. No jistě, v poslední době ji často vídával na titulních stranách španělských sportovních plátků. Šlo totiž o jachtu Lionela Messiho!

Neváhal ani minutu, strčil telefon do sáčku a igelitové tašky, ve které si na pláž přinesl ručník, přivázal si ji na kotník, skočil do vody a za hvězdným fotbalistou se rozhodl doplavat.

Po kilometru plavání spatřila Suliho ochranka, která Messiho okamžitě upozornila na možné nebezpečí. Místo toho, aby nechal Messi rychle zvednout kotvy, vyšel v klidu z podpalubí a Suliho pozval na loď. Dokonce mu na přivítanou připravil sklenku vychlazeného džusu.

Suli má zážitek na celý život! S pětinásobným nejlepším fotbalistou světa strávil skoro minut, během kterých si stihl poklábosit s celou Messiho rodinou. Není divu, že Suli Messiho poprosil o společnou fotku, jenže v tom zjistil nepříjemnou věc. Cestou k jachtě mu telefon vypadl...

Argentinský fotbalista ale všechno briskně vyřešil. Poprosil ochranku, aby je vyfotil a fotku následně Sulimu poslal. "Ztratil jsem sice telefon, ale mám fotku s Messim. Stálo to za to! Vůbec nepůsobil jako žádná superstar. Byl velmi skromný a pohostinný. Stejně jako jeho rodina," řekl Suli pro španělský deník Mundo Deportivo.

Zpět na pláž vášnivého fanouška dopravil člen ochranky na vodním skútru. Suli se prý o podobné setkání pokusil i v případě jiného hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda, jenže tehdy jeho pokus selhal na početné ochrance.

Témata: Messi, Lionel | Fotbal
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Řepka si má odpykat devět měsíců natvrdo, porušil podmínku

19.02.2019 15:24 Soud dnes přeměnil bývalému fotbalovému reprezentantovi Tomáši Řepkovi původní podmíněný trest za…

Slávisté poletí k odvetě s Genkem speciálně polepeným letadlem

18.02.2019 19:38 Fotbalová Slavia poletí v úterý bojovat o osmifinále Evropské ligy s Genkem poprvé letadlem v…

Tak už jen podpis na Letné! Dočkal ukončil smlouvu s čínským klubem

17.02.2019 16:35 Praha - V předešlých dnech vyšlo najevo, že se čínský klub Che-nan Ťien-jie s pražskou Spartou…

Z Anglie zpátky do Mladé Boleslavi? Ke Středočechům by se mohl připojit…

15.02.2019 18:46 Mladá Boleslav - V anglickém Millwallu se mu dlouhou dobu nedaří dostat se do základní sestavy a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama