Úžasné setkání. Jak to chodí u holiče, když stříhají Beckhama?

Lisabon - Víte jak to chodí ve slavném holičství, do kterého chodí David Beckham a jiné fotbalové celebrity? Svědectví z portugalské metropole přivezl komentátor Michal Jinoch. A nejen to, nakonec došlo i na setkání se samotným Davidem!

Přidejte svůj názor

David Beckham, anglický fotbalista hrající v současnosti za americký Los Angeles Galaxy v Major League Soccer a anglickou reprezentaci.

Už jste se byli ostříhat v pověstném holičství Figaro´s Barbershop v Lisabonu? Věřte, že je to zážitek na celý život.

"Věděl jsem, že do toho holičství chodí David Beckham. Takže když už tam člověk je, proč by to prostředí nezašel vyzkoušet. Ale že ho tam potkám? To byla náhoda jako blbec. Myslím, že větší pravděpodobnost je potkat v Portugalsku Ronalda," říká komentátor NOVA Sportu Michal Jinoch.

Jak to tedy vlastně probíhá, když se nechává stříhat David Beckham? Možná jste viděli obrázky na jeho instagramu. Ale věřte, že to není podívaná pro veřejnost.

"Když jsem k holičství přišel, měli na dveřích nápis, že je zavřeno. Ostraha nám sdělila, že je plno a že máme počkat dvě hodiny. Přes skla jsme ale viděli úplně vzadu někoho, kdo byl Beckhamovi podobný," líčí český komentátor. Takže to bylo jasné. Na to se vyplatí čekat!

Když Beckham dorazil, Figaro´s jednoduše zavřeli krám a dvě hodiny nikoho nepřijímali. Opodál stála dodávka a okolí hlídali bodyguardi.

Prostě si všichni museli počkat. David usedl do křesla a šikovný Fabio začal svou práci. Mezitím si šest zbývajících holičů dodělávalo svou práci. Nezahálel ani fotograf. Ano, tenhle barbershop prostě jede a svou popularitu buduje hlavně prostřednictvím instagramu. Takže už během stříhání všichni sledující věděli, že na křesle sedí nejslavnější klient.

Ale nejen Beckhama fotograf zvěční. Pokud budete mít to štěstí, tak věřte, že se na instagramu slavného kabinetu octnete i vy.

Stejně jako český fotbalový komentátor, který si počkal dvě hodiny a pak usedl do křesla a nechal se u Figaro´s ostříhat. Jak jinak, než na Beckhama! Možná vás hodně překvapí cena. "Měl jsem účes za pouhých 25 euro, na křesle jsem tam přitom strávil skoro hodinu a s holičem si dost dobře popovídal o fotbalu. Na to, jak je Portugalsko drahé, tak mi to holičství přišlo neuvěřitelně vstřícné," líčí Michal Jinoch.

A ještě než Beckham zmizel za zády bodyguardů, stihl slavného fotbalistu poprosit o společnou fotku. Tomu se říká úlovek!

Témata: Beckham, David | Fotbal
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Konec jedné éry! Po Rosickém dává fotbalu sbohem další česká sportovní…

15.01.2019 12:52 Je konec! Fotbalový brankář Petr Čech ukončí na konci probíhající sezóny svou bohatou fotbalovou…

Spartu opouští kapitán. Bude oblékat dres tureckého Alanyasporu

12.01.2019 18:03 Praha - To, o čem se v předešlých dnech v zákulisí spíše jen spekulovalo, nyní dostává čím dál…

Nevadská policie žádá Itálii o Ronaldovu DNA, je podezřelý ze znásilnění

11.01.2019 17:03 Nevadská policie požádala podle listu The Wall Street Journal italské úřady, aby zajistily vzorek…

Střetnou se čeští fotbalisté s Brazilií? FAČR jedná o soupeři pro…

08.01.2019 16:27 Praha - Po dlouhých 21 letech by se česká fotbalová reprezentace mohla střeřtnou s tou brazilskou.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama