"Šaškárna, totální úlet!" Nový název fotbalové ligy je všem pro smích

Praha - Už to vypadalo, že Miroslav Pelta nedodrží slovo a fotbalová liga začne bez hlavního sponzora. Doslova za pět minut dvanáct ale došlo k obratu. Den před prvním zápasem nové sezony konečně představil společnost, která příliv peněz zajistí. Fanoušci už ale tak nadšení nejsou. Z nového sponzora s názvu soutěže ePojisteni.cz liga si dělají spíše srandu.

Přidejte svůj názor

Fotbal, ilustrační fotografie
doporučujeme

S blížícím se startem nové sezony se pomalu všichni začali smiřovat s tím, že nejvyšší fotbalová soutěž v tuzemsku bude po dlouhých 19 letech bez hlavního partnera. Pelta sice dokola tvrdil, že náhradu za Synot zajistí, dokonce mluvil o velkém zájemci z daleké Číny, jenže dlouho se nic nedělo.

Kůži mu nakonec zachránil internetový vyhledávač a srovnávač ePojisteni.cz. Právě tato značka bude dva roky patři nejen do názvu, ale i do loga první ligy. "Cítili, že je to ta správná a transparentní firma, kterou nebude nikdo zpochybňovat," zdůraznil Pelta.

Fanoušci ale z této volby už tolik nadšení nejsou. Stačí se podívat do komentářů pod články, které o této zprávě informují. Výjimkou mezi diskutujícími nejsou ani slova jako úlet, šaškárna nebo ostuda.

Někomu možná přijde největší český internetový vyhledávač pojištění v názvu ligy směšný, nicméně sponzor v názvu není ničím výjimečným. A tady nemluvíme jen o profesionálních soutěžích, i krajské nebo dokonce okresní soutěže nesou jméno titulárního partnera ve svém názvu.

Jen namátkou: VOTROK Krajský přebor mužů v Královéhradeckém kraji, Berger Huck 1. B třída mužů a Lion Sport Krajský přebor starších žáků v Pardubickém kraji, ONDRÁŠOVKA krajský přebor, SPORT INVEST I.A třída a FITPARTNER GASTRO I.B třída ve středních Čechách. A takových případů najdete daleko víc.

Loading...
Témata: Pelta, Miroslav | Fotbal
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Plzeňská Viktorka už hlásí první zimní posilu. Stal se jím Chorvat patřící…

21.10.2019 14:12 Podzimní část právě probíhající sezóny Fortuna ligy 2019/2020 sice ještě neskončila, už nyní ale…

Fotbalová Jihlava si opět stěžuje na rozhodčí. Opřela se i do Chovance

20.10.2019 18:19 Fotbalová Jihlava si po čase opět stěžuje na rozhodčí a jako by se jí tak tedy vrátilo deja vu z…

Ve Španělsku odkládají El Clásico. Kvůli demonstracím v Barceloně

18.10.2019 16:07 Nejsledovanější fotbalový souboj ve Španělsku se nakonec neodehraje v původně stanoveném termínu 26…

Obří podvod na Limberském? Obžalovaný zřejmě napálil řadu dalších…

16.10.2019 15:22 Několika prvoligovým fotbalistům způsobil potíže a škody čtyřiatřicetiletý Čeněk Pazderka, který u…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama