Býval hvězdou, dával góly. Luxus ale vyměnil za život ve favelách

Rio de Janeiro - Vzpomínáte na Adriana? Oplácaného útočníka z italské ligy se zabijáckou levačkou? Nebylo to tak dávno, co vévodil střeleckým listinám v jedné z nejkvalitnějších světových soutěží. A dnes? Ano, bydlí v Rio de Janeiru.

Přidejte svůj názor

Fotbal, ilustrační fotografie

Adrianovy služby využívaly špičkové kluby v čele s Interem Milán a AS Řím. Celkem nasázel 190 centimetrů vysoký útočník v Itálii 77 gólů, v lize mistrů 14, což rozhodně není zanedbatelné. vydělával miliony, mohl si dopřávat luxusní domy či jachty.

Ale pak zničehonic ukončil kariéru, bylo mu pouze 34 let. O restart se neúspěšně pokusil letošní rok. Ale dostal zřejmě lepší možnost. Na stůl mu přistála nabídka od Comanda Vermelha, jednoho z nejdrsnějších brazilských gangů.

Bydliště v centru starověkého města Říma teď Adriano vyměnil za favely, chudinské čtvrti v brazilském Riu de Janeiru. V chatrčích na okraji města je Adriano za hvězdu. Bývalý fotbalista, který pálil úspěšně na branku i ve službách Brazílie nyní vyměnil hvězdné spoluhráče za společenskou spodinu. Sám má podle informací problémy s drogami a už v minulosti se léčil kvůli závislosti na alkoholu. Ale řekněme si popravdě, život plný nekázně a přešlapů žil už i za fotbalových let.

Adriano Leite Ribeiro vyměnil život fotbalisty za život v gangu ve favelách. Asi raději zvedá nad hlavu automatickou zbraň, než poháry pro vítěze Serie A nebo Copy America.

Témata: Fotbal
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Špičkový fotbalista Sala je po smrti? Nad průlivem La Manche pátrají po…

22.01.2019 15:47 Aktualizováno V Lamanšském průlivu právě probíhá velká pátrací operace. Britské bezpečnostní složky hledají…

Ronaldo unikl vězení. Za čachry s daněmi dostal podmínku a vysokou pokutu

22.01.2019 12:42 Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo u soudu v Madridu přiznal vinu za daňové úniky z doby…

Nikoli Anglie, ale Turecko! V Ghaně mluví o přestupu Tetteha ze Sparty

20.01.2019 22:41 Praha - V minulých dnech se mluvilo o zajímavých nabídkách z Anglie a kouč pražské Sparty se…

Bílek opět reprezentačním koučem, tentokrát v Kazachstánu. Zlín tak povede…

17.01.2019 16:55 Zlín - Vzhledem ke slušným výkonům a výsledkům z podzimní části sezóny tuzemské nejvyšší fotbalové…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama