Býval hvězdou, dával góly. Luxus ale vyměnil za život ve favelách

Rio de Janeiro - Vzpomínáte na Adriana? Oplácaného útočníka z italské ligy se zabijáckou levačkou? Nebylo to tak dávno, co vévodil střeleckým listinám v jedné z nejkvalitnějších světových soutěží. A dnes? Ano, bydlí v Rio de Janeiru.

Přidejte svůj názor

Fotbal, ilustrační fotografie
doporučujeme

Adrianovy služby využívaly špičkové kluby v čele s Interem Milán a AS Řím. Celkem nasázel 190 centimetrů vysoký útočník v Itálii 77 gólů, v lize mistrů 14, což rozhodně není zanedbatelné. vydělával miliony, mohl si dopřávat luxusní domy či jachty.

Ale pak zničehonic ukončil kariéru, bylo mu pouze 34 let. O restart se neúspěšně pokusil letošní rok. Ale dostal zřejmě lepší možnost. Na stůl mu přistála nabídka od Comanda Vermelha, jednoho z nejdrsnějších brazilských gangů.

Bydliště v centru starověkého města Říma teď Adriano vyměnil za favely, chudinské čtvrti v brazilském Riu de Janeiru. V chatrčích na okraji města je Adriano za hvězdu. Bývalý fotbalista, který pálil úspěšně na branku i ve službách Brazílie nyní vyměnil hvězdné spoluhráče za společenskou spodinu. Sám má podle informací problémy s drogami a už v minulosti se léčil kvůli závislosti na alkoholu. Ale řekněme si popravdě, život plný nekázně a přešlapů žil už i za fotbalových let.

Adriano Leite Ribeiro vyměnil život fotbalisty za život v gangu ve favelách. Asi raději zvedá nad hlavu automatickou zbraň, než poháry pro vítěze Serie A nebo Copy America.

Loading...
Témata: Fotbal
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pět porážek v řadě a konec. Fotbalisty Karviné už nevede kouč Straka

11.11.2019 16:57 Po pěti porážkách v řadě se s týmem fotbalistů Karviné loučí trenér František Straka. Aktuálně se…

Wenger zpět na fotbalové scéně? Zájem o něj má Bayern a kouč se mu nebrání

06.11.2019 22:56 V poslední době trápící se Bayern Mnichov hledá nástupce nedávno odvolaného chorvatského stratéga…

Bravo! Slavia opět zaskočila Barcelonu, na Camp Nou bezbrankově remizovala!

05.11.2019 21:49 Aktualizováno Fotbalisté pražské Slavie opět zaujali na evropské scéně, jak už tomu v jejím přpadě v poslední…

Souček ve Slavii nakonec zůstane. Klub mu zvýší výstupní klauzuli

04.11.2019 20:19 Spekulace o tom, že by snad během následující zimní pauzy opustil suverénní pražskou Slavii jejich…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama