DISKUZE K ČLÁNKU Evropská liga: Liberec prohrou v Soluni přišel o možnost zahrát si v EL i na jaře, Sparta v Miláně prohrála díky dvěma gólům Édera. Plzeň se soutěží rozloučila výhrou

Soluň - Poslední 6. kolo základních skupin má za sebou nejen Liga mistrů UEFA, ale i druhá evrropská klubová fotbalová soutěž Evropská liga UEFA. A i v rámci posledního hracího dne skupinové fáze této soutěže se představili všichni tři čeští zástupci, na jaře se z nich ale ve vyřazovací fázi Evropské ligy představí pouze jeden a to pražská Sparta. Ta už měla před tímto kolem postup z prvního místa ze skupiny jistý a tak ji nakonec ani nemuselo zrovna dvakrát mrzet, že v Miláně s tamním Interem prohrála 1:2 a to především díky dvěma přesným trefám Édera. Naopak o postup do jarní fáze soutěže mohl stále pomýšlet Liberec, musel však ale vyhrát na hřišti PAOK Soluň. Řecký celek všal vyhrál 2:0 a to i proto, že svěřenci kouče Jindřicha Trpišovského nepředvedli zrovna svůj nejlepší výkon a tak jejich působení v této soutěži skončilo. To skončilo i pro Viktorii Plzeň, u které už bylo jasné, že ze skupiny šanci postoupit nemá. Přesto v domácím duelu s Austrií Vídeň dokázali vyhrát a to i o deseti lidech na hřišti. Sice Západočeši nejprve prohrávali 0:2, nepříznivý stav ale dokázali otočit na konečných 3:2.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama