DISKUZE K ČLÁNKU Evropská liga: Sparta vybuchla v Rostově. Prohrála tam 0:4 a ztatila tím tak naděje na postup do osmifinále

Praha - Po Lize mistrů UEFA se po zimní přestávce přihlásila také druhá evropská fotbalová soutěž Evropská liga UEFA, jež má v těchto dnech na programu své 2. kolo nebo chcete-li play-off, ze kterého kluby postoupí do osmifinálové fáze. Ve čtvrrtek se kromě dalších 31 mužstev představil i jediný český zástupce v této soutěži a to pražská Sparta, která jela ke svému úvodnímu duelu do ruského Rostova na Donu. Právě tam se jí však vůbec nedařilo a pouť jarní vyřazovací fází Evropské ligy, kterou se chtěli Pražané vyrovnat té loňské, kdy postoupila až do čtvrtfinále, tak skončila dříve, než začala. Jednak dohrávala kvůli dvěma žlutým kartám Tiémoka Konatého o deseti a jednak celkem jasně prohrála v drsném ruském prostředí 0:4. Je tak velká pravděpodobnost, že pražská odveta příští týden bude pouhou formalitou a že se tak tedy mohou Pražané pomalu loučit s vysněným postupem.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy