Nuda a válení se po trávníku. Kam zmizela kvalita Ligy mistrů?

GLOSA - Tak jsem se po nějaké době šel zase podívat na fotbal. Sice na Slávii, kterou moc nemusím, ale dobře. Měl to být lítý souboj o elitu, o postup do té části Ligy mistrů, na které záleží. Místo toho nuda, bezzubost slávistů v kombinaci se simulováním a brečením APOELU. Kdo se na to má koukat. To i u nás na Benecku, kde se hraje druhá nejnižší česká soutěž, jsem viděl občas lepší kopanou.

Přidejte svůj názor 1 komentář

sk slavia praha
doporučujeme

Určitě si teď říkáte: „Proč tam dal takovou blbou fotku? Tam jsou jen nějací maníci ve vestách a fotbal se nehraje.“ Je mi líto, nic lepšího včera večer v Edenu vidět nebylo. Nosítka třikrát za poločas, pády po fouknutí větříčku a teatrální mlácení pěstičkou do trávníku. A rozhodčí běhal a hráče APOELU zvedal. Oni se poslušně zvedli a hráli dál. Kdyby zamával žlutým nebo červeným bločkem, možná by příště nepadali tak snadno.

Ne, že bych mohl Slávii chválit. Jediný v dresu sešívaných, kdo si zaslouží smeknout klobouk, byli opět fanoušci. Stadion řval, že se třásla celá Praha. Nic platné to nebylo, na hřišti zmar a impotence. Kapitán Škoda si uhnal rýmičku a s ním zůstala v posteli i produktivita červenobílých. Drahé posily se opět neprosadily.

Pražská S nakupovala jak blázen a co z toho. Suverénní je v lize zatím Plzeň, která v létě posilovala jen velmi střídmě. Předběhla je Sigma Olomouc a na záda jim dýchá Liberec, který jako každý rok rozprodal a postavil nový levný kádr. Ale proč to vlastně zmiňuji - problém jsou peníze. V opačném slova smyslu, než byste čekali.

Logická úvaha by byla, že čím více bude ve fotbale peněz, tím větší kvalitu diváci uvidí. Omyl. Pražské letní závody ve zbrojení vedly k průměrným a nejistým výkonům.Proč se tak utrácelo? Všichni chtějí teplé místečko v milionářské soutěži. Peníze. Právě jejich vidina donutila kyperské fotbalisty zahodit jakoukoliv sportovní čest a plazit se potupně po trávníku. Možná by všem prospěl návrat ke střídmosti.

Opět by se rozhodovalo fotbalovým uměním a nemusel bych po pražských hospodách potkávat tisíce slávistů, kteří slaví "postup" o třídu níž, do Evropské ligy.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Fotbalová Plzeň už myslí na příští sezónu. Do týmu přichází bývalý slávista

23.04.2019 17:52 Plzeň - Fotbalová sezóna 2018/19 v České republice ještě ani neskončila a v některých týmech už se…

loading...

Slavia to na Stamford Bridge po gólové smršti nevzdala. Chelsea si ale…

18.04.2019 23:56 Aktualizováno Londýn - Poté, co se pražská Slavia předvedla před týdnem v úvodním čtvrfinálovém zápase Evropské…

Jeden z nejvlivnějších muslimů apeluje: Musíme změnit přístup k ženám v…

18.04.2019 15:21 Jeho živobytím je fotbal, mezi 100 nejvlivnějších lidí časopisu TIME však Mohameda Salaha dostaly…

Šéf komise rozhodčích Chovanec dorazil na seminář. Jeho stav po infarktu…

16.04.2019 18:38 Praha - Začátkem dubna prodělal fotbalový internacionál a nynější šéf rozhodcovské komise Fotbalové…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama