Slávistům nevyšlo už téměř jisté hostování svého odchovance. Ten nakonec zůstal v Itálii

Praha - Poslední den letního přestupového období je každý rok pro fotbalisty a jejich agenty velmi hektický, jelikož prakticky žádný z hráčů až do půlnoci v noci ze 31. srpna na 1. září nikdy neví, kdy bude nadcházející měsíce a roky hrát. Podobně hektický večer zažil ve čtvrtek i český fotbalista Stefan Simič patřící aktuálně AC Milán, jenž je zároveň odchovancem pražské Slavie. Právě do tohoto sešívaného celku už měl pomalu namířeno, aby zde klubu pomohl i v Evropské lize svým ročním hostováním, v momentě, kdy ale nastupoval do letadla mířící do české metropole, ho milánský velkoklub opět povolal zpátky s tím, že o něj projevil zájem španělské Levante. Nakonec Simič nezamířil ani na Pyrenejský poloostrov a následující rok bude obránce hostovat v Itálii a to konkrétně v Crotone. Proč tedy Simič neskončil ve Slavii, to vysvětlil tuzemským médiím jeho agent, jenž je i jeho otcem Radoji Simič.

Přidejte svůj názor

Fotbal, ilustrační fotografie

Podle něj se totiž slávistickému vedení zdál příliš přemrštěný finanční požadavek ze strany AC Milán, kde má mimochodem Simič smlouvu až do roku 2020, který chtěl od Pražanů za to, aby u nich rok hostoval, něco přes 130 milionů korun. „Působení v Edenu ztroskotalo na finančních požadavcích. AC Milán si za Stefanovo hostování řeklo 5 miliónů eur, což pro Slavii bylo moc peněz,“ řekl konkrétně Radoji Simič.

Během čtvrtečního večera už se skutečně zdálo, že by mohl Stefan Simič od září rok oblékat dres pražské Slavie a to nejen proto, že už tuto informaci potvrzoval sám Jaroslav Tvrdík, nejvyšší boss sešívaných. Když totiž Slavia přišla s nabídkou ročního hostování, sám hráč, vzhledem k tomu, že je slávistickým odchovancem, nad touto nabídkou příliš neváhal a už měl vedle toho dokonce objednanou zdravotní prohlídku v nemocnici. „Zezačátku vše vypadalo, že opravdu Stefan do Slavie půjde, ale Milán na poslední chvíli zvýšil cenu, která byla pro sešívané příliš vysoká," prozradil Radoji Simič jak vše ve čtvrtek večer probíhalo a pokračoval: „Stefanovi je opravdu líto, že z toho sešlo. Chtěl by se omluvit hlavně trenérovi Šilhavému a panu Tvrdíkovi, kteří o něj hodně stáli, a také fanouškům."

Dvaadvacetiletý reprezentant, jenž se objevil i v dresu lvíčat, tak nyní bude následující rok oblékat dres italského Crotone, tedy klubu, jehož předešlou nabídku milánské AC odmítlo. „V Miláně se Stefanem v budoucnu počítají, proto s ním nejprve prodloužili smlouvu do 2020, a poté ho poslali hostovat," doplnil Simič starší.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Řepka si má odpykat devět měsíců natvrdo, porušil podmínku

19.02.2019 15:24 Soud dnes přeměnil bývalému fotbalovému reprezentantovi Tomáši Řepkovi původní podmíněný trest za…

Slávisté poletí k odvetě s Genkem speciálně polepeným letadlem

18.02.2019 19:38 Fotbalová Slavia poletí v úterý bojovat o osmifinále Evropské ligy s Genkem poprvé letadlem v…

Tak už jen podpis na Letné! Dočkal ukončil smlouvu s čínským klubem

17.02.2019 16:35 Praha - V předešlých dnech vyšlo najevo, že se čínský klub Che-nan Ťien-jie s pražskou Spartou…

Z Anglie zpátky do Mladé Boleslavi? Ke Středočechům by se mohl připojit…

15.02.2019 18:46 Mladá Boleslav - V anglickém Millwallu se mu dlouhou dobu nedaří dostat se do základní sestavy a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama