Potvrzeno Tvrdíkem! Nezmar posiluje realizační tým v pražském Edenu

Praha - To, o čem se poslední dobu v tuzemském fotbalovém zákulisí čile spekulovalo, se nyní stalo skutečností. I sám nejvyšší boss fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík totiž ve středu večer potvrdil, že do realizačního týmu vršovického sešívaného klubu přichází dosavadní liberecký sportovní ředitel Jan Nezmar. Ten bude tedy od prosince zastávat stejnou funkci i v Edenu. Z podještědí se pak tento funkcionář stěhuje do české metropole po pěti letech.

Přidejte svůj názor

Jaroslav Tvrdík, šéf pražské Slavie
doporučujeme

Že se opravdu Jan Nezmar stěhuje do Vršovic, to potvrdil šéf slávistického klubu Jaroslav Tvrdík na svém twitterovém účtu: "Jan Nezmar byl dnes jmenován sportovním ředitelem Slavie s účinností od 5.12.2017," napsal na něj konkrétně. K tomuto textu pak přidal i fotografii, na které společně právě s Nezmarem podepisují smlouvu o spolupráci. Činí tak poté, co pět let doposud působil ve funkci sportovního ředitele v Liberci.

Během tohoto týdne přišel Jan Nezmar s tím, že jedná s pražskou Slavií o svém příchodu do Vršovic, vedle toho však uvedl, že přemýšlí i o tom, že by z fotbalu odešel úplně. Nakonec tedy bude ve službách úřadujícího českého šampiona, který byl dosud bez pozice sportovního ředitele. Od Nového roku 2018 by pak měl Jan Nezmar ve Slavii spolupracovat i s Jiřím Bílkem, doposud kapitánem sešívaných, od ledna ale bude taktéž působit mezi sešívanými manažery.

Tato "škatulata, hejbejte se" jsou reakcí na poslední výsledky pražské Slavie, která po nedávné prohře se suverénní Plzní, jež hraje už nyní svou vlastní soutěž, tak ztratila naději na zdramatizování boje o ligový titul. "Nově navrhované představenstvo Slavie dnes mimo jiné jednomyslně schválilo teze výstavby A-týmu předložené Janem Nezmarem," oznámil ještě Jaroslav Tvrdík.

Dodejme, že Nezmar svou úspěšnou hráčskou kariéru ukončil před pěti lety a prakticky hned na to vstoupil mezi funkcionáře severočeského Liberce. Právě v době, kdy byl sportovním ředitelem u Severočechů, se Liberci dařilo dvakrát skončil na třetí pozici, jednou na čtvrté, přičemž na tomto místě tým z podještědí figuruje i nyní. Mimochodem, Nezmar bude ve Slavii mimo jiné spolupracovat i s koučem Jaroslavem Šilhavým, kterého podle již dřívějších zpráv měl podržet v jeho funkci trenéra sešívaných, a který Nezmara v Liberci trénoval.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bezbranková remíza. A teď se Plzeň připraví na řecké peklo

23.07.2019 21:43 Přestože fotbalisté Viktorie Plzeň měli hned několik příležitostí k tomu, aby mohla v tomto…

Plzeň se v dalších bojích o Ligu mistrů podívá do Turecka, stejně tak v…

22.07.2019 15:36 V pondělí se ve švýcarském Nyonu nejen čeští fotbaloví zástupci v evropských pohárech dozvěděli, s…

Zákaz mikroplastů? Chystaná směrnice EU může být pohromou pro sport

22.07.2019 13:13 Plán Evropské unie na zákaz mikroplastů může ohrozit využívání tisíců hřišť s umělými trávníky. Od…

Půjde Neymar k Nedvědovi? Italská média píší o bombě, kterou chystá…

18.07.2019 20:41 Ještě nedávno na sociálních sítích pózoval brazilský fotbalista Neymar s barcelonským dresem,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama