Rebel Řepka má strávit půl roku ve vězení. Za falešné erotické inzeráty útočící na exmanželku

Praha - Bývalý fotbalista Tomáš Řepka, jenž se na klubové úrovni zapsal do paměti fotbalových fanoušků především v dresech anglického West Hamu či pražské Sparty, se vryl do paměti fanouškům i jinými věcmi. A totiž nejrůznějšími blikanci na hřišti, během kterých kolikrát lidem zůstával rozum stát. Jak vidno, tuto svou osobnost neopouští ani po skončení své fotbalové kariéry, jelikož ve čtvrtek mu brněnský soud uložil půlroční vězení a to kvůli falešným erotickým inzerátům, jež útočily na jeho bývalou manželku Vlaďku Erbovou. Bez jejího vědomí totiž na těchto zmiňovaných inzerátech nabízela případným zájemcům erotické služby. Nejen fotbalový rebel se tím tak chtěl své exmanželce pomstít za rozvod.

Přidejte svůj názor

Tomáš Řepka

Že si je vědom bývalý fotbalový obránce svého protizákonného jednání, potvrdil sám Tomáš Řepka před soudem, kde řekl mimo jiné následující slova: „Svého činu lituji. Byla to klukovina, kterou už nelze vzít zpátky..."

Právě po této "klukovině" zanechala prý podle Vlaďky Erbanové na ní psychickou újmu a musela se dlouho vypořádavat s tím, že jí přicházely nechutné zprávy a fotografie. Před soudem v tomto případu také mohla stanout také současná přítelkyně Tomáše Řepky Kateřina Kristelová, protože ona to byla, která byla spolu s Řepkou zachycena při platbě, jež uhradila inzerát. Jelikož ale Řepka vzal všechnu vinu na sebe, k soudu nakonec Kristelová nemusela.

Ovšem ani ona nakonec trestu neunikne. Zatímco si má tedy Řepka odsedět zmiňovaný půlrok, Kristelová má pro změnu zaplatit pokutu ve výši 50 tisíc korun. A pokud tak neučiní, ani jí nehrozí trest za mřížemi, konkrétně by tam mohla odsedět čtyři měsíce. Nejedná se o pravomocný rozsudek, proto není překvapením, že se obhájce odvolal.

Při výše uvedených slovech o psychické újmě, jež byly proneseny před soudem ústy Vlaďky Erbanové, se právě Řepkova exmanželka rozbrečela a dodala, že si musela vyhledat kvůli tomu i odbornou pomoc a absolvovat několik terapií. Kromě toho pak útokům a šikaně byla vystavena i její dcera.

Důvodem zhoršeného vztahu mezi ní a Řepkou pak bylo to, když vyšlo najevo, že Řepkovou milenkou je Kateřina Kristelová.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Konec jedné éry! Po Rosickém dává fotbalu sbohem další česká sportovní…

15.01.2019 12:52 Je konec! Fotbalový brankář Petr Čech ukončí na konci probíhající sezóny svou bohatou fotbalovou…

Spartu opouští kapitán. Bude oblékat dres tureckého Alanyasporu

12.01.2019 18:03 Praha - To, o čem se v předešlých dnech v zákulisí spíše jen spekulovalo, nyní dostává čím dál…

Nevadská policie žádá Itálii o Ronaldovu DNA, je podezřelý ze znásilnění

11.01.2019 17:03 Nevadská policie požádala podle listu The Wall Street Journal italské úřady, aby zajistily vzorek…

Střetnou se čeští fotbalisté s Brazilií? FAČR jedná o soupeři pro…

08.01.2019 16:27 Praha - Po dlouhých 21 letech by se česká fotbalová reprezentace mohla střeřtnou s tou brazilskou.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama