Kontroverzní fotbalová legenda byla kvůli krvácení do břicha krátce hospitalizována

Buenos Aires - Bývalý argentinský fotbalista Diego Maradona byl v pátek hospitalizován kvůli krvácení do břicha, ještě ten samý den byl ale z nemocnice v Buenos Aires propuštěn. Nyní má být již v dobrém stavu. Zdravotní potíže byly zjištěny při preventivní prohlídce. "Všem vám, kteří jste měli starost o mého otce, chci říct, že je v pořádku. Brzy půjde domů," uvedla veřejnosti v pátek ještě před Maradonovým opuštěním nemocnice jeho dcera.

Přidejte svůj názor

Diego Maradona
doporučujeme

Problémy se u mistra světa z roku 1986 objevily jen nedlouho poté, co jeho právník potvrdil, že i v následující sezóně bude působit u mexického klubu Dorados hrající tamní druhou nejvyšší soutěž coby jeho trenér. Fotbalová legenda, která během své hráčské kariéry oblékala mimo jiné dresy Barcelony či Neapole právě v tomto mexickém celku působí od loňského září, tedy v době, kdy se klub trápil. Od Maradonova příchodu se ale klub zvedl a to tak že se dostal až do play-off o postup do první ligy. V něm však nakonec nestačil na Atlétrico San Luis.

Pro osmapadesátiletého Maradonu není pobyt v nemocnici ničím novým. Po skončení jeho hráčské kariéry je znám hlavně díky svému bouřlivému způsobu života, přičemž pro něj nebyla nikterak cizím ani závislost jak na drogách, tak i alkoholu. Kvůli tomu si v minulosti hned dvakrát nechal zmenšit žaludek.

Naposledy se výrazněji fotbalovým fanouškům zapsal svou zvláštní oslavou gólů při zápase loňského fotbalového MS v Rusku Nigérie vs. Argentina. Během tohoto duelu i zkolaboval.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak to bude s Ngadeuem? Vyhlédnuté zahraniční náhrady nepřijdou, mluví se…

13.07.2019 12:58 Situace kolem nigérijského obránce ve službách pražské Slavie Michaela Ngadeua je stále nejasná.…

Z Madridu do Barcelony. V katalánském klubu se nově objeví Griezmann

12.07.2019 15:47 Další transfer, o kterém se ve fotbalovém zákulisí mluvilo, skutečně proběhl. Tentokráte je řeč o…

V Bratislavě vypukla rvačka chuligánů, zdemolovali restaurace. 107…

11.07.2019 16:54 Aktualizováno V centru Bratislavy se ve středu večer poprali zahraniční fotbaloví fanoušci, kteří při potyčce…

Do nové sezóny bez Dočkala. Původně zamýšlená opora Pražanů musela opět na…

11.07.2019 16:09 Po návratu dopražské Sparty se o něm hovořilo jako důležitém hráči, kterého trápící se Sparta…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama