Nikoli Anglie, ale Turecko! V Ghaně mluví o přestupu Tetteha ze Sparty

Praha - V minulých dnech se mluvilo o zajímavých nabídkách z Anglie a kouč pražské Sparty se dušoval, že by ho chtěl mít stále ve svém kádru. Nyní se ale o nejlepším sparťanském kanonýrovi Benjaminu Tettehovi mluví znovu. Tentokráte se už měl prý dohodnout s istanbulským Galatasaryem. Jako první s touto nečekanou informací přišli dost překvapivě v Ghaně, kde mluví už o jisté dohodě mezi oběma stranami, přičemž Spartě by mělo díky tomuto transferu přitéct do kasy skoro až 200 milionů korun.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

AC Sparta Praha
doporučujeme

Taková suma měla podle ghanských zdrojů rozhodnout o dalčích krocích v kariéře jednadvacetiletého ghanského útočníka Benjamina Tetteha. Což by ale zase nekorespondovalo se zákulisními tvrzeními o tom, že si šéf letenského klubu Daniel Křetínský cení právě tohoto útočníka ještě o dalších 200 milionů korun víc.

A také pak nedávným následujícím tvrzením Zdeňka Ščasného: „Myslím, že Tettehův odchod do Anglie není momentálně reálný. Tím nechci říct, že by zítra nemohlo přijít něco jiného, protože vždy může přijít nabídka, která osloví vedení. Takže nikdy neříkejte nikdy." Tehdy takto reagoval na nabídky z Britských ostrovů, konkrétně od klubů, jakými jsou Wolverhampton, Everton, West Ham, Bournemouth a v neposlední řadě i Manchester City.

Zatímco tedy v Ghaně mluví už o uzavřené dohodě, realita má být taková, že se má kolem tohoto přestupu ještě konat schůzka obou stran, tedy zástupců jak Sparty, tak i Galatasaraye. „Pokud vím, tak představy Sparty a Galatasaraye na odstupném se zatím rozcházely. Je však možné, že v následujícím týdnu dojde k posunu. Jak směrem k istanbulskému klubu, tak k Anglii," nechal se slyšet ve vyjádření pro Sport.cz Pavel Zika z Global Sports, tedy z agentury zastupující v Česku právě afrického útočníka.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Plzeňská Viktorka už hlásí první zimní posilu. Stal se jím Chorvat patřící…

21.10.2019 14:12 Podzimní část právě probíhající sezóny Fortuna ligy 2019/2020 sice ještě neskončila, už nyní ale…

Fotbalová Jihlava si opět stěžuje na rozhodčí. Opřela se i do Chovance

20.10.2019 18:19 Fotbalová Jihlava si po čase opět stěžuje na rozhodčí a jako by se jí tak tedy vrátilo deja vu z…

Ve Španělsku odkládají El Clásico. Kvůli demonstracím v Barceloně

18.10.2019 16:07 Nejsledovanější fotbalový souboj ve Španělsku se nakonec neodehraje v původně stanoveném termínu 26…

Obří podvod na Limberském? Obžalovaný zřejmě napálil řadu dalších…

16.10.2019 15:22 Několika prvoligovým fotbalistům způsobil potíže a škody čtyřiatřicetiletý Čeněk Pazderka, který u…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama