Kdo za tragicky zmizelého Salu do Cardiffu? Velšský celek vyhlíží Schicka

Řím/Cardiff - Před několika dny přišel velšský účastník anglické Premier League Cardiff City o svou nejdražší posilu, útočníka Emiliana Salu, který měl přestoupit z francoiuzského Nantes za 436 milionů korun. Přišel ale o něj nečekaným způsobem. Sala byl na palubě osobního letadla, které se předminulý týden ztratilo z radarů nad Lamanšským průlivem u Normanských ostrovů. Přestože se jak francouzští, tak i britští záchranáři snažili letadlo s posádkou najít, nepodařilo se jim to. A tak se tedy Cardiff City poohlíží po dalším útočníkovi. Podle nejnovějších informací italských médií má jím být český reprezentant působící v římském AS Patrik Schick.

Přidejte svůj názor

AS Řím, klub, ve kterém aktuálně působí Patrik Schick
doporučujeme

Aktuálně osmnáctý celek anglické Premier League nutně hledá posilu do svých útočných řad a tak tedy nyní Cardiff City žádá o AS Řím o vypůjčení Patrika Schicka, za kterého nabízí klubu z Apeninského poloostrova až 2 miliony eur, v přepočtu zhruba 52 milionů korun. Pokud by se podařilo klubu s Patrikem Schickem v kádru podařilo udržet v anglické nejvyšší fotbalové soutěži, mohlo by pak za přípaadný trvalý přestup do kasy AS Řím přitéct až 30 milionů eur, tedyd zhruba 773 milionů korun.

Připomeňme, že Schick, jenž v Česku prošel pražskou Spartou či Bohemians 1905, působí ve Věčném městě od léta 2017 poté, co do tamního AS přišel z jimného italského klubu a to ze Sampdorie Janov. Dodejme, že v římském klubu Schick doposud nastoupil ve 20 zápasech, během kterých vstřelil jen čtyři góly.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Američtí žalobci: Rusko i Katar uplácely při volbách pořadatelství…

07.04.2020 17:19 Nové důkazy, které mají k dispozici newyorští žalobci, mají dokazovat, že Rusko i Katar opravdu…

Další český brankářský talent míří do Manchesteru United. Tentokrát 16letý…

07.04.2020 15:26 Manchester United, jeden z nejslavnějších anglických fotbalových klubů, bude mít ve svém kádru…

FAČR rozhodla. Soutěže od třetí ligy dolů v Česku ukončeny

07.04.2020 12:40 Aktualizováno Bylo jen otázkou času, kdy k tomuto kroku Fotbalová asociace ČR (FAČR) přistoupí. A teď to přišlo.…

Dohraje se přeci jenom belgická liga? UEFA ji pohrozila, FIFA mezitím…

07.04.2020 11:50 Belgická nejvyšší fotbalová soutěž Jupiter Pro League se jako první z přerušených fotbalových…

Související:

Právě se děje

Další zprávy