Dočkal zpátky ve Spartě? Letenský klub se měl domluvit na podmínkách

Praha - Celou zimní přestávku absolvoval s pražskou Spartou přípravu a v neděli byl k vidění na pražské Letné, kde tehdy Sparta hrála s Bohemians 1905, společně s rodinou. O tom, že by se snad mohl bývalý fotbalista Sparty Bořek Dočkal opět objevit ve sparťanském dresu, se tak juiž spekuluje delší dobu, nyní to ale podle informací serveru iSport.cz vypadá, že by tomu tak mohlo být zanedlouho. Pražský klub se měl totiž během pondělního dne domluvit s čínským klubem Che-nan Ťien-jie, jehož je Dočkal dosud součástí, na podmínkách, za kterých by se český reprezentant mohl v Praze nakonec objevit.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

AC Sparta Praha

Spekulace o možném Dočkalově návratu na Letnou se zvyšovaly zvlášť poté, co i sám hráč se nechal v minulosti několikrát slyšet, že by se rád vrátil, neboť by tím tak odpadlo připravování se na Dálném východě. Problém však byl dosud v tom, že o hráčově budoucnosti rozhoduje právě čínský klub Che-nan Ťien-jie, se kterým má podepsanou smlouvu ještě na další dva roky.

Největší bariérou mělo být odstupné, které měli Číňané od letenských požadovat a to až v astronomické výši 230 milionech korun. Právě za takovou částku v roce 2017 Dočkal do Číny přestoupil a přestože nedávno Pražany opustil Nicolae Stanciu, jenž odešel do Saúdské Arábie a to údajně za 258 milionů korun s dalšími případnými bonusy, o takové částce si musejí na Spartě nechat pouze zdát.

Protože se ale nedávno v čínském klubu měnilo vedení, svitla tím naděje i pro Spartu, jež se tak tedy nyní měla dohodnout na podmínkách, díky kterým by se nakonec mohl Dočkal ve Spartě objevit. Vyhráno ovšem klub s majitelem Danielem Křetínským v čele ještě nemá, jelikož obě strany se musejí ještě domluvit na finančních aspektech případného transferu.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Slávisté poletí k odvetě s Genkem speciálně polepeným letadlem

18.02.2019 19:38 Fotbalová Slavia poletí v úterý bojovat o osmifinále Evropské ligy s Genkem poprvé letadlem v…

Tak už jen podpis na Letné! Dočkal ukončil smlouvu s čínským klubem

17.02.2019 16:35 Praha - V předešlých dnech vyšlo najevo, že se čínský klub Che-nan Ťien-jie s pražskou Spartou…

Z Anglie zpátky do Mladé Boleslavi? Ke Středočechům by se mohl připojit…

15.02.2019 18:46 Mladá Boleslav - V anglickém Millwallu se mu dlouhou dobu nedaří dostat se do základní sestavy a…

Potvrzeno! Sparta je opravdu blízko k získání Dočkala

12.02.2019 18:30 Praha - To, o čem se v pondělí šuškalo v tuzemském fotbalovém zákulisí, se nyní v úterý nakonec…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama