S Chelsea po autonehodě do Prahy nepřijede. Drinkwater není nomen omen

Londýn - S koučem Mauriziem Sarrim má už tak napjatý vztah, že ho nenasazuje do základní sestavy, nyní si ho svým excesem příliš nevylepšil. V pondělí po půlnoci se totiž záložník londýnské Chelsea Danny Drinkwater stal účastníkem autonehody, po které vyšlo najevo, že fotbalista má v sobě alkohol. Nepotvrdil tak své příjmení a v ten večer na charitativní akci, po které se vracel domů, vodu podle všeho nepil.

Přidejte svůj názor

Chelsea FC | Daniel Katona, HDMovieTV
doporučujeme

Stalo se to šest mil od domu fotbalového záložníka, na venkové silnici v hrabství Cheschire, když svým Range Roverem narazil do škodovky, za jejíž volantem seděla třiatřicetiletá Emma Brownová. Z obou vozidel moc nezbylo, plot u silnice pak také byl v dezolátním stavu. Poté, co k místě nehody dorazila policie, dala fotbalistovi dýchnout a zjistila, že před jízdou Drinkwater požil alkohol. Ve voze byl pak spolu s Drinkwaterem, jehož následně zatkli a vzali do vazby, přítomen i jeho advokát Beth Mantel.

Po prošetření pak hráče policie pustila na svobodu na kauci, 13. května ale bude muset stejně k soudu.

„Dvě ženy a jednoho muže s menšími zraněními museli lékaři ošetřit," sdělil médiím mluvčí policie v Cheschiru, který tak potvrdil, že to nebyla žádná nevinná srážka. To ostatně potvrzují i svědci nehody, jež citují Daily Mail či Sun. „Kusy aut létaly všude," nechali se slyšet.

Připomeňme, že Drinkwater přišel na Stamford Bridge z Leicesteru jen krátce poté, co s Liškami získali senzační mistrovský titul a to za 35 milionů liber. Za následující rok a půl ale nastoupil za Chelsea pouze do 3 zápasů, během kterých se mu navíc jen jednou povedlo skórovat. Když pak kormidlo v tomto londýnském klubu převzal kouč Sarri, neobjevuje se v základní sestavě vůbec a pod tímto italským stratégem nastoupil pouze v jednom případě a to na začátku této sezóny v duelu o Community Shield proti Manchesteru City. Tehdy navíc ještě odehrál akorát poslední půlhodinu.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak to bude s Ngadeuem? Vyhlédnuté zahraniční náhrady nepřijdou, mluví se…

13.07.2019 12:58 Situace kolem nigérijského obránce ve službách pražské Slavie Michaela Ngadeua je stále nejasná.…

Z Madridu do Barcelony. V katalánském klubu se nově objeví Griezmann

12.07.2019 15:47 Další transfer, o kterém se ve fotbalovém zákulisí mluvilo, skutečně proběhl. Tentokráte je řeč o…

V Bratislavě vypukla rvačka chuligánů, zdemolovali restaurace. 107…

11.07.2019 16:54 Aktualizováno V centru Bratislavy se ve středu večer poprali zahraniční fotbaloví fanoušci, kteří při potyčce…

Do nové sezóny bez Dočkala. Původně zamýšlená opora Pražanů musela opět na…

11.07.2019 16:09 Po návratu dopražské Sparty se o něm hovořilo jako důležitém hráči, kterého trápící se Sparta…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama