Fotbalová Plzeň začíná ve světě budit respekt

Istanbul – Na tiskové konferenci před zápasem s plzeňskou Viktorií kouč Fenerbahce vyseknul českému soupeři poklonu. Obzvlášť po hladkém vyřazení Neapole je prý Plzeň týmem, který může dojít ještě hodně daleko.

371
doporučujeme

Aykut Kocaman se tak nechal slyšet, že byl nucen kompletně překopat strategii s jakou na Plzeň vyrukuje a to především proto, že vítězstvím nad italským velkoklubem získali Vrbovi svěřenci obrovské sebevědomí.

Drobnou výhodou by pro turecký celek nicméně mělo být, že se první zápas bude hrát v Plzni a Fenerbahce tím pádem nebude na úvod pod takovým tlakem jako právě Viktoria. Důležité prý ale bude Plzeň nepodcenit.

Podle Kocamana jde o nejsilnější tým na jaký v Evropské lize doposud narazili a podle toho budou taky muset k utkání přistupovat. Plzeň dle jeho slov hraje velice kompaktní, týmový fotbal a oni se tomu budou muset přizpůsobit, chtějí-li uspět.

Taková slova musí trenéra Vrbu hřát u srdce. Sám nicméně na tiskovce prozradil, že se sami za favority v žádném případě nepovažují a prostě se jen budou snažit hrát svou hru. Fanoušky snad potěší, že by měl do zápasu znovu naskočit i Horváth.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Velšané na úvod se Švýcary měli na mále, nakonec remizovali. Belgie…

12.06.2021 23:48 V rámci druhého soutěžního dne letošního evropského fotbalového šampionátu se ještě v rámci skupiny…

Fotbal na Euru šel stranou. Dánský fotbalista Eriksen bojoval o život, už…

12.06.2021 22:51 Aktualizováno Hrůzný zážitek zažili nejen fotbalisté Dánska a Finska během jejich vzájemného sobotního zápasu v…

Nápis "Sláva hrdinům" na ukrajinských dresech nakonec bude. Ale pouze…

12.06.2021 13:26 Ukrajinské dresy v posledních dnech rovířili vášně mezi znepčátelenými státy, tedy Ukrajinou a…

V úvodu fotbalového ME přehráli Italové Turky s přehledem 3:0

11.06.2021 23:45 Aktualizováno V pátek večer vypuklo mistrovství Evropy ve fotbale 2020, které bylo odloženo kvůli koronaviru o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama