Přibude k Součkovi další fotbalista ze Slavie? West Ham prahne po Coufalovi

Tomáš Souček, který svými výkony ve West Hamu oslňujje Anglii, by nemusel být zanedlouho jediným fotbalistou v tomto klubu, který tam přišel ze Slavie. Jak totiž uvádějí britská média, Kladiváři mají zájem o slávistického obránce Vladimíra Coufala. Tuto informaci pak potvrdil sám slávistický kouč Jindřich Trpišovský. Jak ale řekl, stejně jako celý tým, tak i Coufal se soustředí především na středeční odvetu play-off Ligy mistrů v dánském Miidtjyllandu. Obě strany se budou případným Coufalovým přestupem zabývat až po tomto pro Slavii důležitým zápasem.

Fotbal je nejpopulárnějším sportem.
doporučujeme

"Ten zájem je dlouhodobý, není to nové. Ale máme s Vláďou dohodu, že prvořadý cíl je zvládnout to, co máme rozdělané. Jsem rád, že Vláďa je takový, že to s ním ani nehlo. Je to podobné jako s Alexem Králem. Potřebujeme zvládnout odvetu a pak se budou dít ostatní věci," řekl Trpišovský konkrétně k dění kolem Coufala na úterní předzápasové tiskové konferenci a pokračoval: "Jednání vede Jirka Bílek jako sportovní ředitel, potažmo pan Tvrdík a vedení klubu. S hráčem se o tom teď ani nebavíme, potřebujeme stoprocentní koncentraci upínat na zítřek."

Připomeňme, že Vladimír Coufal má ve Slavii kontrakt uzavřený až do roku 2024. K tomuto prodloužení smlouvy mimochodem došlo během letošního léta. "Ta hranice, kdy se to začne řešit, je zítra po zápase. Nejdůležitější bude zvládnout zítřejší utkání, aby nám Vláďa pomohl a třeba si výkonem o to ještě více řekl. Pak bude dost času to dotáhnout, věci vezmou rychlý spád. Jsem rád, že Vláďa je stejný jako Alex loni. Řekli jsme si, že to vyřešíme po zápase, tak to bylo vloni a podobné to bude i letos," řekl dále Trpišovský.

Co se týče několikrát zmiňovaného záložníka Alexe Krále, tak ten jen krátce poté, co se Slavii podařilo postoupit do skupin Ligy mistrů, nakonec zamířil ze Slavie do Spartaku Moskva. Díky tomuto transferu pak do Edenu přiteklo 310 milionů korun.

Pokud se pak zaměříme na Tomáše Součka, tak Kladiváři museli na jeho příchod do svého klubu vynaložit více než půl miliardy korun.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Fotbalová Barcelona si bude volit nové vedení. Bartomeu odstoupil z funkce…

27.10.2020 21:52 Prakticky od skončení minulé fotbalové sezóny 2019/20 se slavná fotbalová značka FC Barcelona…

Jak to dopadne s důležitým zasedáním výkonného výboru FAČR? Šéf Malík má…

26.10.2020 20:43 Český fotbal prochází v posledních dnech turbulentním děním. Všechno to začalo v pátek 16. října,…

Ronaldo je vyšetřován kvůli porušení covidových opatření. Nikdo není…

26.10.2020 10:18 Hvězdný portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo z Juventusu Turín je v Itálii vyšetřován kvůli…

Kouč Vrba bez angažmá. Předčasně končí svou misi v bulharském Ludogorci…

24.10.2020 15:26 Bývalý trenér Viktorie Plzeň i české fotbalové reprezentace Pavel Vrba předčasně končí na lavičce…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama