Pocta Jágrovi: Celý New York aplaudoval české hvězdě ve stoje

New York - Pokud nepočítáme Pittsburgh, tak to byl právě New York, kde Jaromír Jágr zažil nejlepší a nejproduktivněnší léta své hokejové kariéry. Rangers dovedl po mnoha letech do play-off a dodnes drží platný rekord v počtu gólů a bodů za sezonu. V Madison Square Garden na svoji bývalou hvězdu pochopitelně nezapomněli a když se v pondělí hráči Floridy představili na ledě Rangers, celá hala tleskala českému hokejistovi!

Jaromír Jágr

Floridě se na ledě Rangers opět nedařilo a prohrála 2:4, i když za Pantehrs skóroval Jiří Hudler. Tým Jaromíra Jágra se ale stále musí strachovat o play off, devět kol před koncem má náskok jen sedm bodů a má odehráno o dva zápasy více, než konkurence.

Fanoušci i vedení si "Džegra" dodnes považují a když je příležitost, nebojí se dát to okázale na jevo. Když se v zápase objevil na obrazovce kostky s nápisem "salutujeme ti", celá hala ve stoje tleskala.

Mezi lety 1997 - 2004 se Rangers marně snažili dostat do play off. Až příchodem rozjetého Jaromíra Jágra dokázal v ročníku 2005/06 postoupit do vyřazovací části postoupit. A od té doby slavný tým minul play off pouze jedinkrát.

Témata: hokej | Jágr, Jaromír

Zemřel bývalý hokejista a trenér Ladislav Lubina. Podlehl rakovině mozku

14.09.2021 10:30 V noci na úterý opustila český hokej další osobnost. V pouhých 54 letech totiž zemřel bývalý…

Fanoušci se mohou radovat. Pod pěti kruhy se v Pekingu představí i hráči z…

03.09.2021 18:21 Po osmi letech se na hokejovém olympijském turnaji ukáží ti nejlepší hokejisté světa, tedy i ti z…

Spor mezi hokejovými experty. Po více než dvaceti letech končí v ČT Pavel…

17.08.2021 20:55 Svým hlasem doprovázel hokejové vysílání na obrazovkách České televize téměř 22 let a po tak dlouhé…

Související:

Právě se děje

reklama