DISKUZE K ČLÁNKU Generálka na Světový pohár proti severoamerickým mladíkům vyšla. O vítězství se postaral kapitán Plekanec

Pittsburgh - Další z velkých sportovních svátků tohoto roku, tedy Světový pohár v ledním hokeji, jenž se bude konat v kanadském Torontu, se nazadržitelně blíží. Turnaj nejlepších hráčů současné kanadsko-americké NHL začíná už v sobotu a hned v prní den se předtsaví kanadskému publiku i český národní tým, jenž se hned v úvodu utká právě s domácí Kanadou. Výběr kouče Josefa Jandače se tak doposud připravoval na tento ostrý start a po dvou duelech s Ruskem (v Petrohradu 3:4 a v Praze 2:1 po samostatných nájezdech) se ve středu ukázal poprvé v hzámoří a to konkrétně na uzkém kluzišti v Pittsburghu. Právě tady se totiž v generálce utkal s dalším účastníkem nadcházejícího turnaje pořádaným NHLPA a NHL, tedy s výběrem Severní Ameriky do 23 let. Tento ambiciózní tým mladíků, o nichž se za Velkou louží hovoří jako o budoucnosti NHL, byl tím českým, jenž je zámořskými experty pro změnu pasován do role největšího ooutsidera turnaje, poražen výsledkem 3:2, přičemž se o vítěznou branku postaral kapitán reprezentace Tomáš Plekanec.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama