DISKUZE K ČLÁNKU Finové nekývli na návrh Čechů a nevyzkouší si tak prodloužení s nájezdy. Jandač se musel opět obejít bez nemocného Vondrky

Soul - V neděli ráno středoevropského času je na programu přípravný duel českých hokejistů s Finskem a tak se tedy v sobotu konal v jihokorejské metropoli Soulu poslední trénink před tímto střetnutím. Ani na tomto tréninku nebyl přítomen (podobně jako v pátek) Michal Vondrka. Tohoto chomutovského forvarda totiž stále trápí zdravotní problémy. Vedle toho pak na tomto tréninku chyběl i asistent kouče Jiří Kalous, jenž pro změnu sledoval přípravný duel prvních soupeřů v rámci olympijského turnaje, kterým bude domácí Jižní Korea. Ta v sobotu ve svém přípravném zápase narazila na Rusko, konkrétně na Olympijské sportovce z Ruska, kterým nakonec podlehla vysoko 1:8.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama