Jágr a spol. v ohrožení! Na led Kladna vjel člověk s nožem

Kladno - Nikoho by nepřekvapila velmi dobrá nálada v kladenském hokejovém týmu, který až nečekaně po dvou úvodních semifinálových zápasech play-off WSM ligy, tedy druhé nejvyšší tuzemské hokejové soutěže, vede v sérii s Českými Budějovicemi hrané na čtyři vítězná utkání nad Jihočechy 2:0, když tedy dvakrát Jaromír Jágr a spol. vyhrál na ledě soupeře. Ve čtvrtek, kdy se kladenští Rytíři tentokráte již na svém ledě připravovali na další semifinálové zápasy, však byla pohoda u Středočechů narušena dramatickým incidentem. Postaral se o to neznámý muž v národním dresu se jmenovkou Charlie na zádech, jenž během dopoledního tréninku, tedy v době, kdy na kluzišti byli přítomni hráči Kladna včetně samotného Jaromíra Jágra, vjel na led, přičemž měl v ruce nůž. Hráči se tak ocitli v nečekaném nebezpečí a nakonec tak musela vše vyřešit městská policie.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Jaromír Jágr v dresu Kladna (ilustrační foto)

Právě přítomnost městské policie na kladenském stadionu vysvětloval pro Sport.cz mluvčí středočeského klubu Vít Heral. „Ten člověk dokonce vjel na led, kde se střetnul s Jaromírem Jágrem. Tím nemyslím, že by došlo k fyzickému střetu, ale potkali se. Za chvíli už to přestalo být vtipné, když vytáhl nůž. Shodou okolností jsme tam měli exkurzi školáků z Litoměřic a na paní učitelku vytáhl nůž, což už nebyla sranda," přiblížil dopolední nevšední dění uvnitř kladenské haly.

K tomu dodává klubový web, jenž mimochodem o tomto incidentu informoval veřejnost jako první, skutečnost, že se jednalo o muže středního věku a zatímco v tu chvíli přítomné hráče v hale vyzýval na boxerský souboj, přihlížejícím pak pro změnu vyhrožoval přeříznutím nožem. „Dokonce začal ukazovat své pozadí a na stadiónu se vymočil do koše," pokračoval v popisování až neuvěřitelného děje v Kladně Heral a dodal: „Do poslední chvíle jsme to s hráči brali s humorem, Jarda Jágr taky. Když ale ten chlap vytáhl nůž, okamžitě jsme zavolali policii. Musím říct, že se při svém zásahu zachovala perfektně."

Muž s dresem se jmenovkou "Charlie" je známá firma, se kterou měly dočinění i jiné hokejové kluby. „Toho pána znají i v jiných klubech, je to taková v uvozovkách celebrita. Říká si Charlie, má to být Karel Bláha. Měli by ho znát i na Spartě. Za námi jel i do Českých Budějovic, objevil se zničehonic na hotelu. Bylo to nepříjemné," prozradil další "fórky" tohoto podivínského šprýmaře.

Zmiňovaným přítomným žákům z litoměřické školy, které byly v tu chvíli taktéž přítomni v hale, se nic záasdního nestalo a vše přežili ve zdraví. „Muže si po zpacifikování převzala Policie České republiky a posléze jej odvezla k vyšetření. Zda-li k duševnímu, není zatím známo," řekl Heral.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Extraliga 2. kolo: Stále stoprocentní jsou už jen čtyři týmy, vede…

17.09.2018 14:19 Brno - Druhé pokračování seriálu s názvem hokejová extraliga přineslo dvě střetnutí skutečně…

Extraliga 1. kolo: Hokej je tu! Indiáni skalpovali Liberec, Sparta zvládla…

14.09.2018 18:12 Praha - Fanoušci se dnes konečně dočkali. Po dlouhé letní pauze začala hokejová extraliga. Už po…

Hokejista Čáslava v problémech? Zastavila ho policie, měl pozitivní test…

29.08.2018 20:11 Aktualizováno Pardubice - Pardubický hokejista Petr Čáslava, mistr světa z roku 2010, měl při dopravní kontrole…

Stanley Cup navštívil město, které se vyrovnává s tragédií malých hokejistů

25.08.2018 17:20 Humboldt - Stanleyův pohár zavítal v pátek do kanadského města Humboldt, kterým 6. dubna otřásla…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Sportu

reklama
reklama