DISKUZE K ČLÁNKU

Jen útok s bostonskými Davidy zůstane pohromadě, proti Francouzům pak bude chytat Rittich. Nestrašil netrénoval a proti Francii hrát nebude

Kodaň - Do předposledního zápasu v základní skupině A v rámci letošního světového šampionátu půjde český výběr se značně pozměnou sestavou oproti té, která se představila v pátek proti Bělorosům. Proti Francii se totiž realizační tým v čele s koučem Josefem Jandačem rozhodl proházet útočné řady s tím, že první lajna David Pastrňák - David Krejčí - Dmitrij Jaškin zůstane pohromadě. Andrej Nestrašil, pro kterého duel s Běloruskem skončil již po třech minutách kvůli poraněnému ramenu, do utkání s Francií nenastoupí. Jisté je již to, že proti zemi galského kohouta nebude v brance chytat příznačně Pavel Francouz, ale jeho kolega David Rittich.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama