DISKUZE K ČLÁNKU Příprava na MS skončila. Kouč Říha odtajnil nominaci

Brno - Po nedělním závěrečném přípravném zápases Ruskem, jenž se konal v Brně v rámci Českých hokejových her, jež jsou součástí Euro Hockey Tour, a jenž nakonec skončil porážkou českého mužstva 1:4, přišla dlouho očekávaná chvíle. Realizační tým v čele s koučem Milošem Říhou zveřejnil pětadvacetičlennou konečnou nominaci na blížící se světový šampionát, který začne příští týden v pátek na Slovensku. V ní se nakonec objevují všechny přivolané posily z kanadsko-americké NHL, kdo se ale nakonec do nominace nevešel, tak těmi byli brankář Marek Langhamer, obránci Filip Pavlík, Jakub Jeřábek, Tomáš Kundrátek, Jakub Krejčík a útočníci Tomáš Fořt, Rudolf Červený, Martin Zaťovič a Lukáš Rousek.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» lubanek (Hlasovalo 6 lidí) 06.05.2019 08:24
Proč tam nejsou nejlepší hráči české extraligy… »

Zobrazit příspěvky: podle vláken podle času

lubanek

lubanek

95.85.234.XXX
Proč tam nejsou nejlepší hráči české extraligy Gulaš a Šmíd a víc hráčů z mistrovského Třince ?! Motivace hráčů je titul a ůčast na mistrovství světa, prosadit se ve světě.

+ 6 / − 2

vlákno
Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...

Ruský hokejista se odvážil zkritizovat Putina, je z toho pozdvižení

19.07.2019 14:13 Pozdvižení v ruských médiích dnes vyvolal rozhovor uctívaného ruského hokejisty Artěmije Panarina…

Po příštím šampionátu u národního týmu Říha skončí! Nahradí ho Pešán

13.06.2019 16:17 Aktualizováno Ještě hokejový světový šampionát v příštím roce ve Švýcarsku a konec. Trenér hokejového národního…

Právě se děje

Další zprávy

reklama