Hokejisty Brna už v příští sezóně Libor Zábranský jako kouč nepovede

Jen pár hodin po vyřazení hokejistů Brna z letošního play-off Tipsport extraligy poté, co je nejrychlejším způsobem, tedy výhrou 4:0 na zápasy, z vyřazovací soutěže vyprovodil Třinec, už Jihomoravané vědí, že je v příští sezóně nepovede kouč jejich majitel Libor Zábranský. O jeho nástpci se zatím jedná, neoficiální zákulisní informace však nejčastěji hovoří o Janu Kalousovi.

Libor Zábranský
doporučujeme

Prakticky ihned po skončení čtvrtfinálové série mezi Třincem a Brnem své rozhodnutí o svém konci na pozici trenéra sdělil Libor Zábranský svým svěřencům v kabině a následně pak i novinářům. Kdo však bude jeho nástupce, tak to zatím není ještě jasné. "Něco rozjednáno máme, ale dokud není nic podepsáno, tak to nebudu komentovat. Trénuji šestnáct let v tahu a musím si už odpočinout," řekl konkrétně Zábranský.

Pro něj jako majitele Komety Brno bude teď v následujících týdnech, měsících a letech hlavní prioritou výstavba nové haly v areálu BVV, stejně jako zmírnění ekonomických dopadů poté, co český hokej zasáhla koronavirové pandemie. "Věřím, že od nové sezony se do hledišť vrátí diváci a život nejen v hokeji se stabilizuje," zakončil Zábranský.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hokejový Liberec se žádostí neuspěl. Fanoušci ani s testy nebudou moct na…

02.04.2021 12:35 Alespoň v omezeném počtu a samozřejmě s negativními testy. Tak chtěl hokejový Liberec dosáhnout…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama