Češi podlehli Lotyšům a ve čtvrtfinále narazí na favorizované Finy

Curych - Nejsilnější a nejlepší tým, který kdy český florbal měl. Ano, i takto se hovořilo o výběru trenéra Tomáše Trnavského, který minulý týden odcestoval na Mistrovství světa ve florbale ve Švýcarsku.

Přidejte svůj názor

MS ve Florbalu
doporučujeme

Po prohře s Lotyšskem 4:5 je vše jinak. Česká reprezentace téměř jistě už ve čtvrtfinále narazí na Finsko- jednoho ze dvou největších favoritů turnaje.

Po dvou snadných výhrách ve skupině proti spíše exotickým soupeřům- Japonsku a Spojených státech, čekala český tým v boji o první místo ve skupině reprezentace Lotyšska. I tak však měl být tento zápas jasnou záležitostí pro český tým. Navzdory tomu výběr zkušeného trenéra  Parviainena, který je mimo jiné trenérem českého reprezentanta Milana Tomašíka ve švédském Dalenu, porazil českou reprezentaci v přímém souboji o první místo ve skupině a může se tak z postupu do čtvrtfinále, kde narazí na lepšího z dvojice Německo- Rusko, kteří si to ve skupině D rozdají zítra o postup ze skupiny.

Český tým tak čeká ve čtvrtečním čtvrtfinále favorizované Finsko v čele s nejlepším florbalistou světa Mika Kohonenem. Finové se na Mistrovství světa představují ve skvělé formě. Ve dvou zápasech inkasovali pouze dvakrát a nasázeli 26 branek.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama