Velká cena Brna: Kornfeil se naladil 10. místem v tréninku

Brno - Druhé největší české město se opět tento víkend stává hlavní zastávkou motorkářů. V plánu je další ze série závodů MotoGP. Hlavní závod je v programu až v neděli, dnes už se ale asfalt vařil při trénincích. Kategorie Moto3 má v listině i dva Čechy, Jakuba Kornfeila a Karla Haniku.

Přidejte svůj názor

371
doporučujeme

Oblíbená trať na Masarykově okruhu už na tréninky přilákala hodně diváků. Ti si užívali pohled na světovou špičku na dvou kolech. Všechny kategorie odjely dva tréninky a pořadí se hodně míchalo.

Nejnižší třídě Moto3 vévodil nejlepší muž průběžného pořadí, Jihoafričan Brad Binder. Kornfeil zajel v prvním tréninku čtvrtý čas, který ve druhém tréninku kvůli prodlevám při přenastavení motocyklu nestačil vylepšit a skončil desátý. Hanikovi první trénink nevyšel, ale ve druhém už měl třináctý nejrychlejší čas.

Mezi nejsledovanějšími motorkáři vyčníval nejdříve Iannone, pak ho vystřídal vedoucí muž světového pořadí Marquez. Na záda jim dýchají Lorenzo, Barbera i Rossi.

Témata: MotoGP
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Motorkář při závodech na Plzeňsku vlétl do diváků, čtyři zranění

24.03.2019 15:33 Aktualizováno Motorkář při motokrosových závodech v Merklíně na Plzeňsku vletěl do diváků a zranil čtyři muže ve…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama