Kličko v ringu seřeže kde koho, v rodinném životě dostává na frak

Londýn - Ukrajinský boxer Vladimír Kličko nemá v ringu soupeře, ale v rodinném životě se mu moc nedaří. Jeho partnerka, slavná americká herečka, má sice pár dnů před porodem, ale jejich vztah je prý v troskách.

371
doporučujeme

Těhotná Hayden Penettierová nedávno relaxovala na Havaji. Jenže havajských ostrovů si užívala jen s přáteli, bez svého snoubence. Jindy bez něho nedala ani ránu. Před rokem Klička doprovázela na Ukrajinu, kde promluvila k lidem podporujícím revoluci.

Teď má ale slavná herečka Kličkovi brzy porodit dceru a v plánu je i svatba, přesněji byla. Prý z ní sejde. Tvrdí to zdroj z Kličkova okolí.

"Důvodem je, že se Hayden necítí během těhotenství komfortně, je neustále nevrlá a podrážděná," tvrdí zdroj.

Jejího neustálého stěžování má prý Kličko už plné zuby. "Vladimir už toho má dost. Je z toho unavený," dodal zdroj. A to přitom Penettierová, když mluvila před pár měsíci o zařizování dětského pokojíčku, vypadala šťastně.

"Usilovně na tom pracujeme s bytovým designérem. Nechceme ale, aby to bylo až moc sladké, nemusí být všechno růžové," řekla Hayden Panetierrová.

Zamilovaně mluvila Panettierová - shodou okolností při focení svatebních šatů - i o momentu, kdy ji Vladimir požádal o ruku.
"Nebylo to s fanfárami, bylo to jednoduché, ale na druhou stranu opravdové. Bylo to sladké," uvedla Hayden Panetierrová.

Řeči o svatbě ale teď Panettierová v ústech zhořkly a tak Vladimira čeká těžší úkol, než jaké zná z ringu, kde poráží jednoho soupeře za druhým. Zachránit vztah s Hayden. Koneckonců už jednou se rozešli, ale pak se dali znovu dohromady.

Témata: Box | Kličko, Vladimir
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko se oficiálně přihlásilo na ZOH v Pekingu, dokumenty podepsal i Zeman

12.05.2021 15:04 Aktualizováno Česko je přihlášené na zimní olympijské hry 2022 v Pekingu. Předseda Českého olympijského výboru …

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama