Kiki a Maki si daly rybu a salát, Synek mlátil kapra pádlem

Praha - Čeští sportovci tráví většinu času na cestách a daleko od svých domovů. Teď přišel čas, kdy se i jejich nabitý program na chvíli zastavil. Podívejte se jak a s kým stráví vánoční svátky beachvolejbalistky Kiki a Maki a i mnoho dalších.

Ondřej Synek

České beachvolejbalistky zažily sezonu snů. Poprvé v kariéře se jim podařilo vyhrát turnaj světového okruhu a to hned dvakrát. Na vánoční pohodu a odpočinek se obzvláště těší.

"Určitě budeme mít kapra, salát, rybí polívku a takový ty uplně základní věci," řekla Kristýna Kolocová. "Já se těším na cukroví na pohádky a jediný problém co já mám, že koupím dárky hned na začátku a potom nejsem schopná vydržet," dodala Markéta Sluková.

Chvíle klidu si užije i Karel Hanika, který se seriálem MotoGP tráví většinu času po světě. "Vánoce určitě strávím s rodinou doma v pohodě při nějaký televizi a někam ven zajdem," uvedl Hanika.

To kajakář Vávra Hradílek bude mít letošní Vánoce pracovní, odjel trénovat do tepla. "Odjíždím na Nový Zéland a budu tam až do konce ledna," řekl Hradilek. A jak to mají pánové s přípravou rybí polévky, nebo vánočního kapra?

"Jsem vášnivý rybář, ale na to zabít kapra bych si teď asi netroufl," řekl házenkář Filip Jícha. "Tak budeme na řece, tak doufám, že nějakou rybu chytnem a hodíme na gril," řekl Vávra Hradilek. "Já ho vezmu pádlem nebo veslem a je mrtvej," smál se skifař Ondřej Synek, který má i pestrou vzpomínku na loňské Vánoce.

"Loni nám kocour shodil strom, to byl ještě kotě a teď ty koule na tom, takže na to začal skákat a celej ho strhnul," dodal Synek.

Česko se oficiálně přihlásilo na ZOH v Pekingu, dokumenty podepsal i Zeman

12.05.2021 15:04 Aktualizováno Česko je přihlášené na zimní olympijské hry 2022 v Pekingu. Předseda Českého olympijského výboru …

Související:

Právě se děje