McGregor v kleci s fotbalovou superstar. Kdo se mu postavil?

Las Vegas - Conor McGregor se právě připravuje na nejočekávanější odvetu letošního roku s Natem Diazem. Po prvním zakopnutí v UFC se hodlá představit v nejlepší možné formě, kterou nyní již dolaďuje v Las Vegas. I přesto si však najde chvilku na návštěvy, zvláště pokud se jedná o jednoho z nejlépe placených sportovců na světě!

Přidejte svůj názor

Vlajka USA
doporučujeme

Odvetou s Diazem je McGregor doslova posedlý, což potvrdil i prezident UFC Dana White. Po úvodní části přípravy v Irsku a na Islandu se nyní Ir a celý jeho tým přesunuli do sídla v Las Vegas. Spolu s různými tréninkovými partnery dolaďuje různé detaily, aby zápas skončil pro Conora tentokrát vítězně.

Za svou kariéru v UFC si McGregor nasbíral miliony fanoušků po celém světě, a to i mezi známými osobnostmi. Do jeho fanklubu patří třeba Arnold Schwarzenegger, Dwayne „The Rock" Johnsom nebo Vin Diesel. Nyní se do této řady veřejně zařadil jeden z nejlepších fotbalistů na současnosti.

V Las Vegas se za ním zastavil sám Cristiano Ronaldo a neváhal si s irským fenoménem udělat hned fotku a na svém profilu Instagramu ji zveřejnil s tímto popiskem: „Dobrý tě vidět, brácho."

S fotkou pozadu nezůstal ani McGregor a stačil i Ronalda popíchnout. Konkrétně cílil na jeho první pozici nejlépe placeného sportovce ve Forbesu.

Loading...
Témata: Box
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tokio si oddychlo, tajfun Hagibis nezničil sportoviště pro olympiádu 2020

15.10.2019 09:27 Tajfun Hagibis, jenž o víkendu zasáhl Japonsko, nezpůsobil téměř žádné škody na sportovištích pro…

Hidžáb v ringu? Německá boxerka bojuje i za muslimský šátek

15.10.2019 07:48 Zeina Nassarová (21) je slibnou představitelkou německého ženského boxu, ale nebojuje jen v ringu.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama