Kamera zachytila rodiče olympijské gymnastky při jejím výkonu. Jejich reakce teď baví celý internet

Rio de Janeiro - Musí to být úžasný pocit sledovat vlastní dítě, jak na sobě tvrdě dře a probojuje se až na olympiádu. Ovšem pokud je jeho disciplína nebezpečná, jako třeba právě gymnastika, jsou to pěkné nervy...

Přidejte svůj názor

XXXI. letní olympijské hry 2016 v Riu

Celý svět nyní žije letními olympijskými hrami v brazilském Riu. A že to jsou občas pěkné nervy, nevědí jen diváci u televizních obrazovek, ale především sami sportovci a jejich blízcí, kteří je podporují na tribunách či v terénu.

Své by o tom mohli vyprávět i rodiče olympijské gymnastky Aly Raisman. Ti se dívali na její kvalifikaci do finále a prožívali to tak moc, že chvílemi vypadali, jako kdyby měli omdlít nebo odběhnout na záchod. Mamince Lynn evidentně nebylo vůbec dobře a tatínek byl zase bílý jako stěna.

Každý vypjaté situace prožívá jinak. Lynn evidentně nevydrží v klidu ani chvilku, a tak si i neustále něco povídala sama pro sebe a chytala svého manžela. Kdyby je viděla Aly, asi by si pomyslela, že rodiče z tribuny každou chvílí utečou. Statečně to však vydrželi až do konce a následně jí pyšně ve stoje zatleskali.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mlátička v poutech. Conor McGregor byl zatčen, fanouškovi rozšlapal telefon

12.03.2019 10:47 Slavný bojovník MMA Conor McGregor byl v pondělí zatčen v Miami poté, co zničil telefon fanouškovi,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama