DISKUZE K ČLÁNKU Halové ME v atletice, 3. den: Sběr kovů pokračoval i v neděli. Bronz získala jak mužská štafeta, tak i Helcelet!

Bělehrad - K prozatím celkovým pěti medailím z tohoto bělehradského halového evropského šampionátu v atletice přidala česká výprava v neděli další dva cenné kovy, čímž tak překonala svou sbírku z předešlého halového ME, které se před dvěma lety konalo v Praze. V neděli, v závěrečném dni letošního evropského šampionátu v hale, to byly bronzy, které putovaly do Česka. První zásluhou sedmibojaře Adama Sebastiana Helceleta, jenž tak obhájil své třetí místo po prvním sedmibojařském dni v Bělehradě díky svému běhu na trati dlouhé 1000 metrů a získal tak celkem 6110 bodů. Pro tohoto českého závodníka to tak je zisk již šesté medaile, přičemž bronz je to jeho třetí. O další bronz se pak v neděli postarala mužská štafeta v běhu na 4x400 metrů a především díky finišmanovi Pavlu Maslákovi se česká výprava mohla radovat ze zisku sedmé medaile z tohoto halového ME.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama