Basketbalistům Washingtonu nevyšla výměna, kvůli kurióznímu nedorozumění

Vedení basketbalistů Washingtonu Wizards bylo podle zámořských médií připraveno vyměnit Kellyho Oubreho a Austina Riverse, ale velká transakce zahrnující Memphis a Phoenix kuriózně ztroskotala kvůli nedorozumění a záměně dvou hráčů stejného příjmení.

Přidejte svůj názor

Basketball
doporučujeme

Phoenix, který měl do Washingtonu poslat Trevora Arizu, si myslel, že dostane od Memphisu dvaadvacetiletého Kanaďana Dillona Brookse. Funkcionáři Grizzlies ale plánovali vyměnit o sedm let staršího MarShona Brookse.

Situace ještě více rozjitřila atmosféru v kabině Wizards, kteří prohráli poslední čtyři zápasy. A když po porážce s Brooklynem vyšel Austin Rivers ze sprchy, dozvěděl se, že byl vyměněn. O chvíli později zjistil, že vlastně nebyl.

"Docela mě to zaskočilo. Všichni se diví, co se děje. Chtěl jsem tu něco dokázat, ale klub chce jít evidentně jiným směrem," řekl Rivers.

Podle informací ESPN se Washington snaží situaci vyřešit a přeci jen se dohodnout na výměně s Phoenixem. Pokud by se přestup uskutečnil, zkušený Ariza by zřejmě ze základní sestavy Wizards vyřadil Tomáše Satoranského, z něhož by se po odchodu Riverse stal první náhradník na rozehrávku.

Wizards jsou nespokojeni s defenzivou a Ariza patří mezi dobré obránce, k tomu má i dobrou střelbu z dálky. Ve Washingtonu už v minulosti působil.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tour de France, 1. etapa: Hned na úvod senzace. Žlutý dres oblékl po 30…

06.07.2019 17:49 V sobotu se cyklističtí fanoušci konečně dočkali startu dalšího, v pořadí již 106. ročníku…

Baseballista Ortiz byl postřelen omylem? Na policejní verzi něco nesedí

20.06.2019 11:18 Bývalý slavný baseballista David Ortiz byl v rodné Dominikánské republice možná postřelen omylem.…

Bývalou baseballovou hvězdu Ortize postřelili, musel na operaci

10.06.2019 10:41 Bývalou hvězdu baseballové MLB Davida Ortize v rodné Dominikánské republice postřelili.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama