Hejnová vynechá halovou sezónu. Má zlomenou kost v noze

Praha - Na začátku finální přípravy na halovou sezónu přišla špatná zprava. Nejlepší atletka loňského roku a sportovkyně loňského roku Zuzana Hejnová si zlomila kost v noze. Poté, co si poranila nárt, se tak během nadcházející halové sezóny vůbec neukáže.

Přidejte svůj názor

Zuzana Hejnová, česká atletka, jejíž specializací je běh na 400 metrů překážek a běh na 400 m. Na této trati s překážkami získala bronzovou medaili z londýnských Letních olympijských her 2012.
doporučujeme

Překážkářka Hejnová, která loni vyhrála ve své diciplíně mistrovství světa v Rusku, si nárt poranila během přípravy na strahovském stadionu. „Při čtvrtém úseku jsem najednou pocítila prasknutí v nártu." Tak popsala moment, při kterém se zranění stalo, sama Hejnová. Po tomto nešťastném okamžiku se naše momentálně nejlepší atletka přesunula do motolské nemocnice, kde podstoupila vyšetření i s  rentgenem. Ten ukázal, že se jedná o prasklou kost u prsteníčku levé nohy.

Fyzioterapeutem sedmadvacetileté atletky, jenž loni vyhrála všech 13 závodů, do kterých nastoupila, je Petr Kolář. O tom, jak se bude dál postupovat v léčbě zranění naší atletky, rozhodne zítra lékařské konsilium. Nyní je zcela jasné, že o halovou sezónu přijde a tak kromě o oblíbenou čtvrtku, přijde i o osmistovku, kterou si Hejnová v této sezóně chtěla vyzkoušet. Nepřijde však o letošní letní sezónu, jelikož léčba nártu Zuzany Hejnové skončí těsně před létem a tak by právě letní sezóna nemměla být ničím ohrožena.    

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tour de France, 1. etapa: Hned na úvod senzace. Žlutý dres oblékl po 30…

06.07.2019 17:49 V sobotu se cyklističtí fanoušci konečně dočkali startu dalšího, v pořadí již 106. ročníku…

Baseballista Ortiz byl postřelen omylem? Na policejní verzi něco nesedí

20.06.2019 11:18 Bývalý slavný baseballista David Ortiz byl v rodné Dominikánské republice možná postřelen omylem.…

Bývalou baseballovou hvězdu Ortize postřelili, musel na operaci

10.06.2019 10:41 Bývalou hvězdu baseballové MLB Davida Ortize v rodné Dominikánské republice postřelili.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama