Špotáková po vítězném návratu: Soupeřkám jsem překazila večírek

Řím - Barbora Špotáková se vrátila po mateřské dovolené mezi oštěpařskou elitu a byl z toho comeback jako hrom. Na mítinku Diamantové ligy v Římě suverénně zvítězila. Jejímu triumfu přihlíželi i roční syn Janek a přítel Lukáš.

Oštěpařka Barbora Špotáková
doporučujeme

Nejen pro mámu Barboru, ale i pro malého Janka byl závod v Římě hodně náročný. Po příletu z italské metropole si držel oblíbený polštář a podřimoval. Náročná byla cesta, ale i fandění přímo na stadionu.

"V tuhle hodinu, kdy začíná oštěpařský závod, už Janek dávno spí a teď tam kouká na stadionu. Je to přesně to, co bych nechtěla dělat často. Pak z toho je takhle unavený," řekla Špotáková.

Zatímco Janek s tátou Lukášem fandili, Špotáková bojovala s oštěpařskou elitou, mezi kterou se vrátila po více než roce. Po dlouhé pauze byla hodně nervózní.

"Ty první pokusy jsem házela hodně opatrně. Byla jsem taková vystrašená," řekla Špotáková. Jenže nervozita nebyla na místě. Špotáková totiž se svými soupeřkami zametla.

"Samozřejmě byly docela rády, že mě vidí, ale měla jsem z toho pocit, že jsem jim překazila nějaký pěkný večírek," uzavřela česká oštěpařka, která jim prý příště bude kazit párty bez synka.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Epidemiolog Fauci má vlastní baseballovou kartičku. Slavnostní nadhoz mu…

25.07.2020 12:22 Elitní americký epidemiolog Anthony Fauci se ve své úctyhodné kariéře dočkal dalšího úspěchu, ne…

Prezident MOV Bach nechce olympijské hry v Tokiu bez diváků

16.07.2020 10:17 Prezident Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach neuvažuje o tom, že by se olympijské hry v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama