Legendární golfista Tiger Woods bojuje po vážné autonehodě o život

V Kalifornii se v úterý stala těžká autonehoda, jejíž účastnkem byla legenda mezi golfisty Tiger Woods. Jak informoval úřad ěerifa Los Angeles County, auto, ve kterém jel Tiger Woods, se mělo přetočit na střechu a sportovec musel být ze svého vozidla záchranáři vystříhán. Následně pak byl s mnohačetným zraněním nohou Woods převezen do nemocnice.

Tiger Woods
doporučujeme

"Tiger Woods byl dnes ráno v Kalifornii účastníkem autonehody, při níž utrpěl mnohočetná zranění nohou. Nyní je na operačním sále," informoval fanoušky Tigera Woodse jeho agent Mark Steinberg. Dosud není známo rozsah zranění.

Jak ukazují záběry americké televizní stanice KABC-TV pořízené z helikoptéry, nikdo další než právě Tiger Woods se této těžké autonehody nezúčastnil. Ze záběrů je vidět havarovaný vůz legendárního golfisty vedle silnice, přičemž jeho čelní strana byla očividně velmi těžce poničena a byly vidět i vystřelené airbagy.

Tato hrozivá autonehoda přichází v době, kdy se golfista, jenž se může pyšnit 15 vyhranými majory, zotavoval po již páté operaci zad. Tentokrát ho zlobil úlomek meziobratlové ploténky, která mu tlačila na nerv. Ten byl tedy odoperován a golfista doufal, že se vrátí na golfová hřiště v polovině března.

Začátkem tohoto týdne však vyšlo najevo, že rekonvalescence po tomto zákroku neprobíhá úplně podle plánu a že se tak tedy podle všeho nezúčastní ani dubnového Masters.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Operovali mu otevřené zlomeniny. Nyní je golfista Tiger Woods ve…

24.02.2021 20:01 Po úterní těžké autonehodě musel být golfista Tiger Woods hospitalizován s mnohačetným zraněním.…

Jak hýbá Hniličkova kauza se sportovním hnutím? Sportovci spíše rezignaci…

25.01.2021 21:07 V pondělí vypukla nová politická kauza, v níž jednu z hlavních rolí hraje šéf Národní sportovní…

Tisk: V japonské vládě panuje shoda na nutnosti zrušit olympiádu. Zrušení…

22.01.2021 05:50 Japonská vláda došla v soukromých jednáních k závěru, že kvůli koronaviru bude nutné zrušit…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama