Drama v Basileji: Rosol výborně začal, ale Nadal ještě lépe otočil

Basilej - Lukáš Rosol předvedl svůj nejlepší set v této sezoně a v něm doslova vypráskal Rafaela Nadala 6:1. Tím započal drama, které po dlouhé bitvě nakonec rozhodl ve svůj prospěch vyrovnaný soupeř Nadal. Španěl zápas ale otočil a Rosola porazil po setech 1:6, 7:5 a 7:6.

Přidejte svůj názor

371
doporučujeme

Lukáš Rosol podlehl v 1. kole turnaje v Basileji Rafaelu Nadalovi 6:1, 5:7 a 6:7, přestože měl zápas výtečně rozehraný.

V prvním setu jasně dominoval Rosol a ve druhém dokonce podával na vítězství. Hvězdný Španěl se však ještě dokázal v zachránit a ve třetím setu to byl on, kdo vedl 0:3.

Pak ale zabral zase Rosol, který rozhodující sadu dovedl až do tiebreaku, v němž vedl už 3:0 a poté ještě 4:2. Nadal ale ukázal velké srdce a ziskem pěti míčků v řadě a zkrácenou hru vyhrál v poměru 4:7.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tenistka Karolína Muchová slaví! Vyhrála turnaj na okruhu WTA

22.09.2019 16:00 Aktualizováno Na korejský Soul bude česká tenistka Karolína Muchová rozhodně jen tak nezapomene a vzpomínat naa…