DISKUZE K ČLÁNKU Australian Open, 6. den: Plíšková zvládla kritický moment a přes Ostapenkovou postoupila do osmifinále, v něm si také zahraje Strýcová se Serenou Williamsovou

Melbourne - V sobotu bylo v australském Melbourne na programu 3. kolo jak v rámci turnaje ženské dvouhry, tak i v rámci té mužské. V té ženské se tuzemští tenisoví fanoušci mohli těšit na dvě zbývající české singlistky, které v tomto turnaji zbyly a to na Karolínu Plíškovou, tak i na Barboru Strýcovou. Zatímco prvně jmenovaná hráčka dokázala do osmifinále postoupit přes Lotyšku Jelenu Ostapenkovou a to i přesto, že v závěru zápasu to spíše vypadalo, že třeřtí sadu zvládne Ostapenková, jelikož v ní vedla už 5:2. Rodačka z Loun ale žádné překvapení nedopustila a mohla se tak tedy nakonec po vítězství 4:6, 6:0 a 10:8 radovat z postupu mezi nejlepších šestnáct tenistek na tomto turnaji. Právě v této fázi soutěže se kromě tuzemské jedničky mezi ženami představí i Barbora Strýcová, která tak nadále pokračuje ve svých famózních výkonech z poslední doby. Ve 3. kole si totiž bez ztrátu setu poradila Caroline Garciaovou z Francie, jež tak porazila následujícím výsledkem 6:2 a 7:5. Další soupeřkou tenistky pocházející z Plzně bude ovšem Američanka Serenou Williamsovou, jež se takpo Lucii Šafářové setká v rámci tohoto grandslamu s další Češkou.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama