DISKUZE K ČLÁNKU

Australian Open, čtvrtfinále: Karolína Plíšková se do semifinále přes chorvatskou veteránku nedostala, ve finále ženské čtyhry však bude mít český tenis hned dvojí zastoupení

Melbourne - I ve středu pokračoval první letošní grandslamový turnaj Australian Open a právě tento hrací den zajímal především tuzemské tenisové fanoušky. Do programu totiž zasáhla česká tenisová jednička mezi ženami Karolína Plíšková, která bojovala o semifinále s Chorvatkou Mirjanou Lučičovou-Baroniovou. Rodačka z Loun ale nenaváže v australském Melbourne na svou loňskou účast ve finále US Open a tentokrát tedy už ve čtvrtfinále musí turnaj opustit. Poslední česká zástupkyně ve dvouhře na tomto grandslamu totiž s chorvatskou veteránkou prohrála 4:6, 6:3 a 4:6. Mimochodem, pro českou tenistku to tak byla vůbec první porážka v letošní sezóně a ukončila tím tak devítizápasovou vítěznou šňůru. České hráčky však alespoň tuzemským fanouškům vykouzlily úsměv na tváři díky svému působení v ženské čtyřhře. Ta měla na programu semifinálové zápasy a v obou se představily české hráčky se svými parťačkami, jednak tedy Andrea Hlaváčková s Pcheng Šuaj a jednak také Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou. Nyní je jasné, že oba tyto páry si to rozdají mezi sebou ve finále.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama