DISKUZE K ČLÁNKU Australian Open: Federer díky výtečnému obratu v závěrečném pátém setu porazil Nadala a získal tak svůj osmnáctý grandslam

Melbourne - Pouze jedna tajenka zůstávala před nědělním hracím dnem, tedy pokud se bavíme o turnaji singlistů v rámci letošního Australian Open, tradičního prvního grandslamu sezóny. Kdo vyhraje bitvu někdejších rivalů ve finále mužské dvouhry mezi Rogerem Federerem ze Švýcarska a Rafaelem Nadalem ze Španělska? Právě na to nalezli tenisoví fanoušci odpověď v neděli, kdy k tomuto očekávanému střetnutí došlo. Duel to byl opravdu hodný finálovému zápasu tohoto grandslamu, na konci všeho byl nakonec šťastný Roger Federer, jenž zvítězil nad svým španělským sokem 6:4, 3:6, 6:1, 3:6, 6:3. Neuvěřitelný výkon předvedl Švýcar v závěrečném pátém setu, kdy sice nejprve prohrával 1:3, tento nepříznivý stav ovšem tehdy dokázal otočit na vítězných 6:3.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama