Kvitovou při návratu na kurty vítal tým s tričky "Odvaha, víra, pojď!"

Paříž - Dvojnásobná vítězka Wimbledonu Petra Kvitová se v 1. kole grandslamového Roland Garros představila poprvé od prosincového přepadení a následné operaci pořezané levé ruky. Vítala ji trička s nápisem "Odvaha, víra, pojď!"

Přidejte svůj názor

tenis
doporučujeme

"Když jsem začali přemýšlet, že bych tu mohla hrát, tak jsme chtěli něco výjimečného," komentovala Kvitová nápad s tričky. Sama po výhře jedno oblékla. Na rameni navíc měla napsané "Peťa"," zkráceninu svého jména.

Dvorec Philippa Chatriera byl zpočátku utkání proti Američance Julii Boserupové jen spoře zaplněný, ale hráčská lóže Kvitové byla plná jako při finále.

Sledovat první zápas bývalé světové dvojky přijeli rodiče Jiří a Pavla, bratři Jiří a Libor, manažer Miroslav Černošek, ředitelka turnaje WTA v Praze Petra Černošková, francouzský specialista Dominique Thomas, který hráčce pomáhal s rehabilitací, či Nizozemec Marijn Bal ze společnosti IMG zastupující Kvitovou.

Nechyběla anglická PR manažerka Katie Spellmanová, bodyguard fedcupového týmu Martin Paštika i kamarádka tenistka Lucie Hradecká.

Polovina z nich včetně trenéra Jiřího Vaňka a kondičního kouče Davida Vydry měla na sobě černá trička s bílým nápisem "Courage, Believe, Pojď!" Ve slově pojď je místo písmene O srdíčko.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama