DISKUZE K ČLÁNKU V olympijském Pchjongčchangu byla ve sprintu nejlepší Češkou Puskarčíková, Koukalové se nedařilo na střelnici

Pchjongčchang - Světový pohár v biatlonu pokračuje svými dalšími závody a nyní se biatlonisté nacházejí v jihokorejském Pchjongčchangu. Právě tam, v místě, kde se za téměř rok budou konat Zimní olympijské hry, měly biatlonistky ve čtvrtek na programu sprinterský závod na trati dlouhé 7,5 kilometru. Už před tímto dílem Světového poháru bylo zřejmé, že letos na křišťálový glóbus pro celkovou vítězku biatlonového Světového poháru česká jednička Gabriela Koukalová nedosáhne a svoji největší sokyni Němku Lauru Dahlmeierovou tak nepředstihne. Po tomto sprinterském závodě je to ještě jasnější, neboť právě tento závod ovládla Dahlmeierová. Koukalové se nedařilo na střelnici a i proto nakonec skončila na 21. místě. Nejlepší Češkou v závodě, kterého se zúčastnilo celkem pět našich reprezentantek, se však nestala, jelikož na 16. pozici dojela do cíle Eva Puskarčíková. Kromě nich se v českých barvách na trati ještě objevily Veronika Vítková, Jessica Jislová a Lucie Charvátová.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama