DISKUZE K ČLÁNKU Česká ženská štafeta v Pchjongčchnagu dosáhla po napínávém finiši Koukalové na bronz, triumfovalo německé kvarteto

Pchjongčchang - V neděli časně ráno středoevropského času se v jihokorejském Pchjongčchngu konaly štafety biatlonistek na trati dlouhé 4x6 metrů. Díky tomu, že Gabriela Koukalová zvládla svůj poslední úsek, dokázala tak pro český biatlon získat bronz z tohoto štafetového závodu. Pokračuje tak tím nadále příjemná skutečnost, že na každé ze zastávek letošního Světového poháru se dostal český biatlon vždy alespoň jednou na stupnně vítězů. Dodejme, že spolu s Koukalovou tvořilo českou štafetu ještě trio Jessica Jislová, Eva Puskarčíková a Lucie Charvátová. Jako první dorazili do cíle Němky a to e složení Horchlerová, Hammerschmidtová, Herrmannová, Hildebrandová. I bez své suverénky Laury Dahlmeierové tak Němky dosáhly na malý glóbus, jenž si tak zajistily právě tímto svým již pátým vítězstvím v ženské štafetě v této sezóně.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Děláme to jen pro peníze (Hlasovalo 11 lidí) 05.03.2017 14:37
Na trati 4x6 metrů? To fakt byla bleskovka. »

Zobrazit příspěvky: podle vláken podle času

 • Děláme to jen pro peníze

  Děláme to jen pro peníze

  178.255.168.XXX
  Na trati 4x6 metrů? To fakt byla bleskovka.

  + 11 / − 8

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...

Právě se děje

Další zprávy

reklama