DISKUZE K ČLÁNKU ZOH - ranní přehled: Ledecká se ve slalomu dostala do třicítky, závod vyhrála Schiffrinová. Kanadský kouč věštil českým krasobruslařům budoucnost

Pchjongčchang - Protože na čtvrtek, tedy na šestý soutěžní den letošních Zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu, byly přeloženy dva závody alpského lyžování (sjezd mužů a obří slalom žen), je právě čtvrteční program velmi nabitý. Hned brzké ranní hodiny českého času o tom sportovní fanoušky přesvědčily, neboť se právě v těchto hodinách konaly tyto zmiňované disciplíny alpského lyžování. České fanoušky především zajímal obří slalom žen, ve kterém se vedle Gabriely Capové, Kateřiny Pauláthové a Martiny Dubovské představila i "zimní obojživelnice" Ester Ledecká. Byla to právě ona, která se jako jediná z českého kvarteta dostala do elitní třicítky a absolvovala tak i druhé kolo spolu s dalšími devětadvaceti nejlepšími závodnicemi. Gabriela Capová pak po 1. kole skončila čtyřiatřicátá, další dvě české reprezentantky pak ani první kolo nedokončily. V dalším závodě alpského lyžování, tedy ve sjezdu mužů, pak dominovali Norové Aksel Lund Svindal a Kjetil Jansrud, kteří tak nakonec posbírali pro tuto severskou zemi zlato a stříbro. Další čeští olympionici pak byli v akci v rámci krasobruslařského závodu sportovních dvojic, ve které se svým výkonem zaskvěl český pár Anna Dušková, Martin Bidař, jenž si vylepšil ještě svou pozici z krátkého programu a ve volných jízdách se tak z průběžného 15. místa posunuli na čtrnácté, což je v případě těchto debutantů na olympijských hrách parádní výsledek. Na programu byly také dvě jízdy mužského skeletonu, curlingové turnaje mužů i žen či finále, které jely snowboardisté.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Právě se děje

Další zprávy

reklama