Je to unikátní úspěch, který zúročíme, říká manažer Ledecké

Pchjongčchang - Unikátní zisk dvou zlatých medailí na olympijských hrách v Pchjongčchangu Ester Ledecké ve dvou rozdílných disciplínách nadchnul i šéfa agentury Sport Invest Marketing Davida Trávníčka.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ester Ledecká
doporučujeme

"Jsme svědky něčeho unikátního, co historie olympijských her nepamatuje. Věřili jsme, že se takové chvíle dočkáme, kvůli takovým momentům tady jsme. Kvůli nim tuhle práci děláme," uvedl Trávníček v oficiálním prohlášení.

Ledecká v současnosti spolupracuje s Coca Colou, je členem VISA Teamu a podporuje ji Adidas. "Už před olympiádou jsme ve spojitosti s Ester mluvili o tom, že jí chceme přinést velkou globální smlouvu, k čemuž se teď blížíme. Víme, co chceme ve spolupráci s Ester dosáhnout," podotkl Trávníček. "Doufáme, že přepíšeme knihy sportovního marketingu v kapitolách o využití osobnostních práv sportovce, individuality," řekl.

I přes úspěch Ledecké, která v Pchjongčchangu získala zlato v lyžařském super-G a paralelním obřím slalomu na snowboardu, Trávníček poukázal na systém financování sportu v České republice. Považuje jej za špatný.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama