Mimozemšťané existují? Nachází se u Saturnu, zní z NASA

Podle inženýra Normana Bergruna, který dříve pracoval pro NASA v Ames Research Center jsou v naší sluneční soustavě a stojí za prstenci okolo planet, jako je například Saturn. Co tam dělají? Máme se bát?

UFO

Inženýr Norman Bergrun nedávno prohlásil, že se v prstenci Saturnu schovávají mimozemšťani se svými vesmírnými loděmi. Bergrun o tomto mluvil s konspiračním kanálem na YouTube SecureTeam10 a řekl jim, že se tam UFA schovávají už delší dobu.

„Počet mimozemských vesmírných lodí v našem systému a kolem prstencových planet roste,“ sdělil Bergrun pro SecureTeam10. Podle něho lze najít podobné lodě okolo dalších prstencových planet, jako je Jupiter a Uran.

Není to poprvé, kdy něco takového Bergrun tvrdil. V roce 1986 napsal celou knihu s názvem „Ringmakers of Saturn“. V knize Bergrun píše, že Saturn obklopují obrovské lodě, některé z nich vytvořily prstence kolem planety.

Bergrun o mimozemšťanech okolo Saturnu mluvil i v roce 2016. Těmto mimozemšťanům Bergrun přezdívá „ring makers“, neboli tvůrci prstenců. Proč však mimozemská rasa cítí potřebu vytvářet prstence kolem našich planet, však neví.

Norman Bergrun přitom není žádný konspirační teoretik. Jedná se o vědce, který je mezi ostatními výzkumníky poměrně silně respektovaný. Je proto podivné, že zrovna on tvrdí, že se mimozemšťané zdržují v okolí Saturnu.

Podle něho se navíc počet lidí navýšil natolik, že dosahuje kritických hodnot, a proto se mimozemšťané začali shromažďovat u Neptunu a Jupiteru. „Tyto věci obydlely Saturn, kde jsem je poprvé objevil,“ cituje Bergruna server Express.

Bergrunovo prohlášení se velice hodí nadšencům a lovcům UFO, jako je například Scott Waring. Ten Bergrunovi nejen věří, ale myslí si, že vědec prozradil největší tajemství, které NASA kdy měla. My ostatní si asi budeme muset počkat, až se tito mimozemšťané objeví.

Evropský zelený hackathon vyhrála aplikace pro delší životnost nábytku

13.06.2021 15:31 V sobotu 12. června se v Praze uskutečnilo finále hackathonu Greenhack, největší zelené inovační…

ESA pošle sondu k Venuši, aby zkoumala, proč je nehostinná a není jako Země

10.06.2021 18:07 Evropská kosmická agentura (ESA) vybrala sondu, kterou na počátku 30. let hodlá vyslat k Venuši.…

Vrtulník Ingenuity na Marsu je podle NASA zřejmě v pořádku

06.06.2021 17:05 Vrtulníček Ingenuity americké vesmírné agentury NASA je po určitých problémech při šestém letu na…

Nadzvukové létání se vrací. United Airlines koupí 15 letadel Overture

03.06.2021 21:37 Americká letecká společnost United Airlines sází na nadzvukové cestování. Od firmy Boom technology…

Ingenuity opět vzlétne příští týden. Poletí dál, déle a rychleji

20.05.2021 10:44 Malý vrtulník Ingenuity americké vesmírné agentury NASA poletí na Marsu znovu příští týden. Při…

Kolem Země je 7000 tun vesmírného odpadu, tvrdí ruský vědec

18.05.2021 12:50 V současné době krouží kolem Země na 7000 tun vesmírného smetí a 3000 tun funkčních kosmických…

Související:

Právě se děje